Robyn Dixon potwierdza, że ​​została wyrzucona z RHOP po 8 sezonach

Źródło: Instagram

Robina Dixona Potwierdziła, że ​​została wydalona Prawdziwe gospodynie domowe z Potomaku Po zagraniu w ośmiu sezonach reality show Bravo.

Kilka tygodni po tym, jak źródło ujawniło, że nie wróci w nowym sezonie, a po finale zjazdu sezonu 8 45-letnia Robyn zabrała ją i Giselle BryantUdostępnij podcast, aby sama podzielić się wiadomościami. Potwierdziła, że ​​odkryła tę sprawę kilka tygodni temu i stwierdziła, że ​​poprzednie potwierdzenie jej wyjścia odbyło się bez jej zgody i było „niezwykle niegrzeczne”.

„Nie wrócę na sezon 9 Prawdziwe gospodynie domowe z Potomaku”, Robyn ujawniła 15 kwietnia w odcinku W miarę zacienione. „Sieć nie zaprosiła mnie ponownie. Zostałem zwolniony z braku lepszych słów. Nie będę osładzać sytuacji i mówić: «Odchodzę… to przerwa». To była decyzja sieci i nie przeszkadza mi to, bo nic nie trwa wiecznie, a wiem, że zajmuję się tym już od dawna.” Bardzo ładnie się prezentuje.

„Naprawdę doceniam czas i możliwości, jakie miałem w programie i chcę tylko podziękować stacji Bravo, Truly Original, firmie produkcyjnej, tamtejszej kadrze kierowniczej, ludziom, którzy dali mi możliwość wystąpienia w programie serialu, który coś we mnie dostrzegł” – kontynuowała. „Dziękuję wszystkim producentom i wszystkim członkom ekipy, z którymi współpracowaliśmy. Dziękuję oczywiście fanom, którzy podążali za nami od pierwszego dnia.”

Chociaż Robyn była ostro krytykowana za to, że nie pokazała dramatu małżeńskiego, jaki ją spotkał Juana Dixona45 lat, podczas produkcji siódmego sezonu serialu i powiedziała słuchaczom w swoim podcaście, że ma nadzieję zainspirować ich do „życia”. [their lives] „pierwotnie” i „po prostu być”. [themselves]„.

W tym momencie, po chwili, aby zebrać się w sobie ze łzami, Robyn podzieliła się wiadomością z 53-letnią Gisele.

„Naprawdę chcę powiedzieć, że cię kocham… To była naprawdę zabawna, niesamowita, wyczerpująca, szalona i szalona przejażdżka przez ostatnie osiem lat. „Nie wyobrażam sobie robienia tego, co zrobiliśmy z kimkolwiek innym” – powiedziała Robyn: wspominając ich pierwsze spotkanie podczas imprezy charytatywnej w sezonie 1 Charisse Jackson-Jordan58.

READ  Ojciec Taylor Swift, Scott Swift, został oskarżony o napaść na fotografa

„Śmialiśmy się i żartowaliśmy, jakbyśmy znali się od lat” – wspomina Robin. „[We] Świetnie się bawiliśmy i od tego momentu staliśmy się wspaniałymi przyjaciółmi, a serial nas do siebie zbliżył. Wiele w nim przeszliśmy, stawiliśmy czoła wielu analizom, osądom i nienawiści, i wspieraliśmy się przez to… Nienawidzę że ta część naszej przyjaźni już nie istnieje.

„To jakby zabić moje serce w tej chwili” – zgodziła się Giselle.

Potem zauważyła, że ​​nie jest pewna swojej przyszłości RHOPGisele powiedziała, że ​​nie wyobraża sobie kolejnego sezonu bez Robyn.

„Będzie kolejny sezon bez udziału Robina, który jest głównym członkiem OG Prawdziwe gospodynie domowe z Potomaku …To była płyta rezonansowa, fundament. Robin zawsze był osobą, do której można było się zwrócić lub przekazać prawdę, bez względu na sytuację. „Na samą myśl: «Mam zamiar kręcić serial w Potomac i będę patrzeć na lewo i prawo, a Robyn tam nie będzie», jest inna i smutna” – przyznała Gisele. Prawdopodobnie sam zostanę pobity.”

„Robin naprawdę była klejem… każda z kobiet w serialu powiedziałaby, że jesteś w 100% klejem w serialu” – dodała.

Na razie nie ma żadnych informacji na temat dziewiątego sezonu Prawdziwe gospodynie domowe z Potomaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *