3 znaki zodiaku, które mają surowy znak 31 marca 2022 r.

Trzy pewne znaki zodiaku sprawią, że dzień jest trochę trudniejszy niż zwykle, a większość z nich można wyjaśnić za pomocą astrologii i codziennych horoskopów.

Na przykład za każdym razem, gdy mamy kombinację tranzytów, takich jak Księżyc w Baranie i sekstyl Księżyca z Plutonem, możemy prawie zagwarantować, że ktoś gdzieś będzie miał naprawdę zły dzień.

I ten dzień tutaj. 31 marca 2022 – ostatni dzień marca i miejmy nadzieję, że ostatnia szansa na niesamowicie zły dzień.

Księżyc w Baranie sprawi, że niektórzy ludzie będą dziś naprawdę nerwowi i zirytowani – o wszystko. I pod wpływem Plutona powinniśmy podzielić się zniewagą i upokorzeniem Wodnika.

Czy coś się w tym wszystkim dzieje? Jak w, czy jest jakiś powód tego złego zachowania i złego traktowania?

Nie, dlatego jest to bardzo straszny dzień dla tych, którzy oddają się negatywności. To prawie tak, jakby po prostu przejmował kontrolę, nie pozostawiając nam innego wyboru, jak tylko zachowywać się jak idioci z misją samozniszczenia.

Związane z: Jak nowiu w Baranie wpływa na znak każdego znaku w kwietniu 2022 r.?

Oto dlaczego Twój horoskop jest bardziej rygorystyczny niż zwykle dla znaków Byka, Skorpiona i Wodnika 31 marca 2022 r.

1. byk

(20 kwietnia – 20 maja)

Jako znak ziemi, czujesz rzeczy bardziej, gdy jesteś zepchnięty do swoich granic, a to Prawie nów księżyca Dzieje się w sektorze ukrytych wrogów. Zamierzasz dzisiaj zrobić coś zupełnie niefortunnego, Byku, i jeśli złapiesz ten post przed wykonaniem ruchu, zatrzymaj się teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *