Próbowaliśmy nowego Double Big Maca McDonald's oraz ciasta z truskawkami i kremem

Do 2024 roku pozostało 26 dni, więc jeśli Twoim celem w tym roku było zdrowe odżywianie, prawdopodobnie już go przekroczyłeś, prawda?

Jeśli ty nie, cóż, ja też nie, ponieważ dzisiaj dostałem zadanie spróbowania Dwie nowości w menu McDonald'smiejsce, które nigdy nie pojawia się pozytywnie w czyichś postanowieniach noworocznych.

Nie jestem hejterem McDonalda – po pierwsze, przez ponad 20 lat byłem pracownikiem tej firmy i bardzo lubiłem opowiadać dowcipy ludziom w samochodzie. Po drugie, jestem milenialsem i dlatego McDonald's zawsze był uważany za „specjalną ucztę”, jaką można zjeść podczas wycieczki z babcią do Valley River Centre w Eugene. Nigdy nie stracisz smaku wyjątkowej uczty.

I po trzecie, choć kiedy miałam 17 lat, gdy pracowałam w samochodzie, zawsze patrzyłam z pogardą na mamy, które kupowały Happy Meals o 17:00 w dni powszednie, teraz jestem tą mamą i znam prawdę: Happy Meals są bardzo wygodne .

Tak więc w czwartek poszedłem do lokalnego McDonald's i zamówiłem sobie nowego Double Big Maca, nowe ciasto z truskawkami i kremem oraz dodatkową małą puszkę coli, żeby to wszystko popić.

Na początek Double Big Mac.

Nowy podwójny Big Mac McDonald’s.

Ta kanapka zawiera 780 kalorii, co właściwie nie jest najdroższą kanapką w menu. Ten zaszczyt przypada Double Quarter Pounder with Cheese Deluxe, który ma 830 kalorii.

Ta nowa kanapka jest podobna do Big Maca, ale zawiera cztery kotlety wołowe zamiast marnych dwóch. W zestawie znajdują się również pikle, cebula, sałata (zdrowa?), plasterek sera amerykańskiego i trzy bułki.

Słuchaj, nie jestem gościem, który zamawia Big Maca w McDonaldzie. Po co dostawać dodatkowe ciasto? Nie ma sensu. Ale ze względu na naukę i dlatego, że mi powiedziano, spróbowałem tego.

Chociaż burger, który dostałem, nie był estetyczny, był duży. Naprawdę za duży, żeby zmieścić się w moich normalnych ustach.

READ  Restauracje Culvera przeszły z Pepsi na Coca-Colę, denerwując fanów

Inne problemy związane z tą dużą, dziwnie elastyczną kanapką: ser nie był nawet w najmniejszym stopniu roztopiony, a dlaczego tylko jeden plasterek? Myślę, że powinien to być standard dla Big Maca, ale jeden plasterek sera nie musi krzyczeć „podwójny”.

Wreszcie jakimś cudem ten burger był suchy i wydzielał sos. Jak to jest możliwe? Nie jestem pewny.

Oto jedna rzecz, którą wiem o McDonald's: czasami porcje składają się na coś pysznego. Czasami te same części składają się na coś bardzo trywialnego. Myślę, że sprowadza się to do tego, kiedy każda część jest gotowana lub podgrzewana. Im świeższe, tym lepsze. Podejrzewam, że mój Double Big Mac nie był zbyt świeży i dlatego niezbyt dobry. Nie wiń za to tej witryny, ponieważ widziałem to samo w wielu miejscach na całym świecie (byłem w McDonald's we Włoszech, Republice Południowej Afryki i Szwecji i nie wstydziłbym się).

Następnym razem nie kupię Double Big Maca. Ale mój standardowy McDouble byłby prawdopodobnie lepszy.

A teraz ciasto z truskawkami i kremem.

Nowe ciasto truskawkowo-kremowe McDonald's.

Nie jestem dziewczyną z ciasta w McDonaldzie. Jestem dziewczyną z McDonalda, która lubi gorące krówki i lody. Ale do cholery, większości rzeczy spróbuję raz.

To ciasto, cóż, jest naprawdę pyszne. Łuszcząca się skórka jest puszysta, a truskawki ze śmietaną lub „kremką”, przepraszam, nadzienie jest słodkie i kremowe. Czy dostałbym to jeszcze raz? Prawdopodobnie nie, skoro jest możliwość zdobycia gorących krówek z lodami, ale jeśli ktoś w moim samochodzie kupi taki, ugryzę, gdy nie będzie patrzeć.

Chcesz zobaczyć, jak próbuję tych potraw w samochodzie? Masz szczęście. Możesz to teraz obejrzeć.

—Lizzy Acker

503-221-8052; [email protected]; @lizzzyacker

Nasze dziennikarstwo potrzebuje Waszego wsparcia. Proszę zostać subskrybentem już dziś o godz OregonLive.com/subscribe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *