Produkcja wirusowej sztuki Ryana Goslinga „Beavis and Butt-Head” trwała pięć lat

ludzie On ogląda Sobotnia noc na żywo Oczywiście dla śmiechu, ale Tam Śmieje się A potem są jego szkice ostatni Na zawsze. W ubiegły weekend gościł Ryana Goslinga SNL A odcinek prawdopodobnie zawierał jeden z tych szkiców, jakie kiedykolwiek istniały. To, co zaczyna się od dyskusji na temat sztucznej inteligencji, przeradza się w jedno z najbardziej absurdalnych i przypadkowych nawiązań do popkultury, jakie można sobie wyobrazić, gdy dwójka widzów wygląda jak bohaterowie filmu. Beavis i Butt-Head Zburzyć całość.

Jeśli grafika wydaje się przypadkowa, cóż, dzieje się tak nie tylko z powodu projektu, ale dlatego, że jej autorzy promowali ją przez ostatnie pięć lat. Oto zabawna grafika, która może zaangażować wszystkich.

Beavis i Butt-Head – SNL

Scenariusz napisali Mickey Day, który powyżej gra Butt-Heada, oraz Streeter Seidel. Według członkini obsady i prowadzącej szkic, Heidi Gardner, para chciała to zrobić już od jakiegoś czasu.

„To był szkic, który leżał na stole do czytania i prób przez około pięć lat wcześniej” – powiedział Gardner. orzeł W nowym wywiadzie. „Wcześniej brałem udział w szkicu, ale jako członek widowni nie pamiętam innych castingów do tego filmu. Nigdy nie doszło do próby”.

Ale w tym tygodniu utwór nie tylko trafił na próbę, ale także wyleciał w powietrze. „Często, ze względu na czas lub teatr, w którym jest pokazywany, szkic może zostać nakręcony w piątkowy wieczór, a nie w sobotę. Tak się stało ostatnim razem” – kontynuował Gardner. „Nigdy nie widziałem kostiumów. To był skecz, który Mickey Day i Streeter Seidel nadal promowali, mówiąc: „Zanim nasz czas tutaj się skończy, musimy zrobić skecz Beavisa i Butt-Heada”. To był ich biały wieloryb. Naprawdę chcieli to zrobić. Wiedząc, że Ryan zawsze lubi cieszyć się zabawą i zabawą, myślę, że pomyśleli, że mu się to spodoba.

READ  „Przypomina mi mnie” – legenda WWE komentuje Rondę Rousey na Survivor Series

Ogólnie rzecz biorąc, szkic również okazał się odpowiedni, ponieważ cały odcinek był mocno zainspirowany popkulturą. Przytacza się monolog Goslinga Pojawili się Barbenheimer i Taylor Swift Piosenka. Jeden rysunek był O psie z Beethovena. ostatni z Światłowód. Weekendowa aktualizacja skupiała się na A Trend na Tik Toku I gwiazda koszykówki Caitlin Clark.

Aha, i choć nie znalazło się to w samym odcinku, Gosling kontynuował także swój słynny odcinek obraz symboliczny-Syntyczny papirus SNL Rysunek z kontynuacją jest dostępny tylko w Internecie, co jest świetne.

Papirus 2 – SNL

Jednak w nadchodzących miesiącach i latach można przeczuć, że ludzie nadal będą rozmawiać o skeczu Beavisa i Butt-Heada. I to jest prawda. Przeczytaj więcej o jego koncepcji i kilka historii zza kulis Na orle.


Chcesz więcej wiadomości o i9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiać, Gwiezdne WojnyI Gwiezdny Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *