Prognozy futbolu uniwersyteckiego, kursy: typy ekspertów w meczach miski Georgia vs. Ohio State i Michigan vs. TCU

Przed nami mecz futbolu uniwersyteckiego. Po miesiącach spekulacji na temat tego, kto skończy w College Football Final Four — i kolejnym miesiącu prób ustalenia, co się stanie, gdy zostaną ogłoszone rzeczywiste drużyny — doszliśmy do punktu, w którym pozostały tylko drużyny wyjść na pole i sami zakończyć debatę.

Ale to nie znaczy, że przestaniemy próbować to rozgryźć, zanim Fiesta Bowl rozpocznie się w to sobotnie popołudnie w Glendale w Arizonie, a akcja wciąż trwa, gdy Sylwester rozpocznie się od Sugar Bowl w Nowym Orleanie.

Czy Georgia zostanie pierwszym powtórnym mistrzem w erze College Football Playoff (i pierwszym programem, który to zrobi od czasu Alabamy w latach 2011-12)? Czy Michigan zostawi za sobą zeszłoroczną porażkę z Georgią i dokończy robotę w tym sezonie? A co z TCU? Jako jedyna z czterech drużyn zadebiutowała w CFP. Czy będziesz kontynuować historię Kopciuszka? Potem jest Ohio. Czy Buckeyes skorzystają z drugiej szansy i odbiją się od drugiej przegranej z rzędu z Michigan, porzucając obrońcę tytułu?

Dowiemy się wkrótce, ale na razie spróbujmy dowiedzieć się, co wydarzy się w półfinale CFP w sobotni wieczór.

2022 Fiesta Bowl: (2) Michigan kontra (3) UCLA

Polecana gra | Michigan Wolverines kontra Rogate Żaby TCU

Grzyb: Chociaż nie ma wątpliwości, że TCU zasłużyło na miejsce w play-offach, nie ukrywam, że Rogate Żaby są „najsłabszą” z czterech drużyn na boisku, przynajmniej z punktu widzenia mocy. TCU rozegrało w tym sezonie najwięcej meczów z pojedynczymi punktami na cztery. W rzeczywistości sześć meczów z jednym wynikiem Żab miało więcej meczów niż pozostałe trzy drużyny razem wzięte (trzy). Ohio State nie grał w żadnym. To zespół, który znalazł się w wielu bliskich meczach i zrobił mądre rzeczy, które robią dobre drużyny, aby je wygrać.

To nie jest dźgnięcie w TCU, ale obawa o to, co może się stać, gdy Ropuchy wezmą udział w elitarnych zawodach, i właśnie z tym zmierzą się, gdy zajdą tak daleko. Chociaż TCU ma lepszy ogólny harmonogram niż Michigan, to, co robi z konkurencją, z którą się mierzy, często nie wystarcza. Michigan mogło grać słabo bez konferencji, ale pokonało także Penn State i Ohio State łącznie 46 punktami. Można argumentować, że TCU nie grało z nikim tak dobrze jak te drużyny w tym sezonie. Michigan jest zbudowane podobnie do stanu Kansas pod względem stylu gry i filozofii, a my widzieliśmy, jak wiele kłopotów sprawiły Wildcats Frogs w tym sezonie. gdakanie? Michigan jest znacznie bardziej utalentowany. Nie mogę ufać, że TCU nadąży za tym. Wybierz: Michigan -7,5

suma: wybór tutaj jest cięty i suszony. Jeśli spodziewasz się, że Michigan wygra, prawdopodobnie tak się stanie, ponieważ utrudni to ofensywny atak TCU, często skutkujący dubletem. Jeśli uważasz, że TCU wygra, Żaby prawdopodobnie zdobędą co najmniej 30 punktów i sprawią, że będzie to bardziej strzelanina. Oznacza to, że prawdopodobnie trafi więcej. Wolverines są lepszą drużyną i tą, która wygrywa najwięcej. Ponadto, biorąc pod uwagę, że jest to gra play-off, spodziewaj się, że Michigan stanie się konserwatywny, jeśli zbuduje przewagę i będzie działał tak, jak ma to z wieloma przeciwnikami, gdy przejmie kontrolę nad meczem w tym sezonie. Wybierz: Mniej niż 58,5

2022 Peach Bowl: (1) Georgia kontra (4) stan Ohio

Grzyb: Georgia Bulldogs 2022 nie są tak dobrzy jak zeszłoroczna drużyna, która zdobyła tytuł mistrza kraju, ale to nie znaczy, że nadal są najlepszą drużyną w kraju. Stanowią szczególny problem z dopasowaniem dla Ohio. Buckeyes nie przegrywają meczów ani często się nie kłócą, ale kiedy już to robią, jest motyw przewodni. W zeszłym sezonie Oregon miał fizyczny front defensywny, który powodował problemy w ofensywie stanu Ohio, wywierał presję na CJ Strouda i zmusił go do wyjścia ze scenariusza. Zmuszony do improwizacji, Stroud walczy. Michigan zrobił to samo pod koniec sezonu i ponownie w tym roku.

Cóż, w kraju nie ma wielu frontów obronnych tak dobrych lub lepszych niż Georgia, a obrona Bulldogs będzie wywierać presję na Strouda. Obrona Georgii zajmuje dopiero 41. miejsce w kraju pod względem presji, ale jest to efekt uboczny tego, że w tym roku nie musiała tak często podgrzewać przeciwników. W ważnych meczach Georgia przyspieszyła sprawę, wiedząc, co trzeba zrobić, aby spowolnić ofensywę stanu Ohio. Prawdopodobnie częściej niż ona będziemy widywać Blitza, co stawia Strouda w niekomfortowych sytuacjach. Po drugiej stronie piłki widzieliśmy zespoły takie jak Penn State, Michigan i Maryland, które sprawiały kłopoty drugorzędnym uczniom Ohio State. Chociaż Gruzja nie jest najsilniejszym napastnikiem podającym w kraju, jest lepsza niż większość ataków podających i może powodować problemy. Wybierz: Gruzja -6,5

suma: Czy naprawdę wybierze najlepszą i najniższą w obu grach? To na pewno! To taka sama sytuacja jak w przypadku Fiesta Bowl. Jeśli myślisz, że Georgia wygra, będzie to sprawa z niskimi wynikami, w której Bulldogs stłumią potężną ofensywę Buckeyes. Jeśli myślisz, że stan Ohio jest zdenerwowany, to prawdopodobnie z powodu tego, co Alabama zrobiła z obroną Georgii w sezonie 2021. W końcu Ohio State jest jedną z niewielu drużyn z talentem rozgrywającego i szerokiego odbiornika, które mogą wykorzystać potencjalne słabości na scenie Liceum w Gruzji. Problem polega na tym, że widzieliśmy, co dzieje się w stanie Ohio, kiedy napotykają zespoły, które mogą uderzyć ich w usta. Wybierz: Mniej niż 62

Jakie typy piłkarskie w college’u możesz pewnie wybrać podczas sezonu kręglarskiego i którzy przegrani od razu wygrają? Odwiedź SportsLine, aby zobaczyć, które drużyny wygrają i uzupełnij lukę – wszystko na sprawdzonym modelu komputera, który zarobił prawie 2500 USD w ciągu ostatnich sześciu sezonów – i przekonaj się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *