Projekty Samsunga Galaxy Z Flip 6 i Fold 6 wyciekły z oficjalnych zdjęć obudów

Już tylko kilka dni pozostało do zaprezentowania przez Samsunga Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6. Jednak niemal wszystko na temat nadchodzących składanych telefonów Samsunga wyciekło już do sieci. Ich projekty pojawiły się ponownie, tym razem poprzez ujawnione zdjęcia ich oficjalnych etui.

Wyciekły obudowy do Galaxy Z Flip 6 i Fold 6, pokazujące projekty nadchodzących telefonów

Nie będzie większych różnic w konstrukcji Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 w porównaniu do ich poprzedników. Wyciekłe zdjęcia przedstawiały oficjalne etui Samsunga na nadchodzące telefony Opublikowano w Galerii PostImage przez Użytkownik.

Galaxy Z Flip 6 nadal ma składany wyświetlacz i dwa aparaty z lampą błyskową LED na zewnątrz. Możesz także zobaczyć jego domyślną tapetę na obrazku powyżej. Telefon widać w silikonowym etui z pętelką, dzięki czemu urządzenie jest łatwe w trzymaniu i użytkowaniu. Na poniższych zdjęciach telefon można zobaczyć w tym samym stanie, ale w ciemnoniebieskiej i miętowej kolorystyce.

Nadchodzący składany telefon w kształcie muszli nadal wykorzystuje montowany z boku pojemnościowy czytnik linii papilarnych. Ogólnie jego konstrukcja wygląda bardzo podobnie do Galaxy Z Flip 5. Raporty sugerują, że będzie wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh, ale nie jest jasne, czy to ulepszenie sprawi, że telefon będzie grubszy.

Silikonowe etui do Samsunga Galaxy Z Fold 6, beżowe

Na powyższym obrazku widać Galaxy Z Fold 6. Wygląda na to, że ma nieco bardziej kwadratowy wyświetlacz wewnętrzny, cieńsze ramki i ostrzejsze rogi. Te ostre rogi przypominają Galaxy S24 Ultra. Przecieki wskazują, że telefon ma tytanową ramkę i boczny czytnik linii papilarnych. Mówi się, że ma taką samą pojemność baterii jak Galaxy Z Fold 5.

Na powyższych zdjęciach widać także Galaxy Z Fold 6 w oficjalnym przezroczystym etui, stałym etui z paskiem i smukłym etui na S Pen. Clear Case wyraźniej prezentuje konstrukcję urządzenia. Telefon ma nieco krótszy i szerszy wyświetlacz na obudowie, potrójny aparat z tyłu z czarnymi koncentrycznymi pierścieniami wokół czujników aparatu i lampę błyskową LED.

READ  Wordle Today: Oto odpowiedź i wskazówki na 3 lipca

Dla przypomnienia obejrzyj nasze recenzje Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5 w poniższych filmach.

Wyciekła specyfikacja Galaxy Z Flip 6 i Z Fold 6

Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 zostaną zaprezentowane 10 lipca 2024 r. podczas nadchodzącego wydarzenia Galaxy Unpacked 2024. Oczekuje się, że oba telefony będą wyposażone w procesor Snapdragon 8 Gen 3 For Galaxy, do 12 GB pamięci RAM i 256 GB/512 GB przestrzeni dyskowej. Galaxy Z Fold 6 może być również sprzedawany w wariancie z pamięcią masową 1 TB.

Oczekuje się, że Samsung użyje tej samej konfiguracji aparatu, co Galaxy Z Fold 5 w Galaxy Z Fold 6. Jednak w Galaxy Z Flip 6 może zostać ulepszony główny tylny aparat do 50-megapikselowego czujnika, co stanowi ulepszenie z 12-megapikselowy aparat główny Galaxy Z Flip 5. Obydwa telefony będą w stanie nagrywać wideo w rozdzielczości 8K przy 30 kl./s przy użyciu swoich głównych aparatów oraz wideo 4K przy 60 kl./s przy użyciu wszystkich swoich aparatów.

Oczekuje się, że Galaxy Z Flip 6 będzie wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh, a Galaxy Z Fold 6 – o pojemności 4400 mAh. Oczekuje się, że oba telefony będą miały mniej zauważalne zagniecenia na wewnętrznych wyświetlaczach.

Możesz zamówić te telefony w przedsprzedaży i uzyskać dodatkowe korzyści, ale różnią się one w zależności od kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *