Przebojowa gra, która zostaje odświeżona jako świetna gra z otwartym światem

Simpsonowie: uderz i uciekaj Przeprojektowana jako świetna gra z otwartym światem z nowymi funkcjami. Dla tych, którzy nie znają oryginalnej gry, Simpsonowie: uderz i uciekaj Była to gra podobna do GTA wydana w erze PS2, która pozwoliła fanom doświadczyć Springfield w półotwartym świecie. Ze względu na ograniczenia techniczne gry Springfield został podzielony na poziomy, z których każdy ma swój własny cel narracyjny i jest grywalnym członkiem rodziny Simpson. Jest powszechnie uważana za jedną z najlepszych licencjonowanych gier, ponieważ niesamowicie fajnie jest jeździć po poruszającym się mieście, porywać samochody, prowadzić obywateli i wypróbowywać wszystkie zabawne odniesienia. Ponadto zawiera kosmitów, co zawsze jest dobrym dodatkiem do każdej gry.

Było dużo Remastered The Simpsons: Hit and Run I wygląda na to, że fan próbuje to urzeczywistnić. Ponowne subskrypcje w YouTube zaczynają się zmieniać Simpsonowie: uderz i uciekaj Z przeprojektowaną nowoczesną grafiką, pojedynczym, ciągłym otwartym światem zamiast gry podzielonej na poziomy lub regiony, a nawet dla wielu graczy. To bardzo ambitny projekt, ale Rips stwierdził, że jest tworzony wyłącznie w celach rozrywkowych i nigdy nie zostanie udostępniony publicznie. Zrozumiałe, że ponowne wprowadzenie prawdopodobnie nie chciałoby ryzykować żadnych prawnych reperkusji ze strony Fox/Disney, więc ta decyzja ma sens.

Jednak biorąc pod uwagę fakt Możliwość rekonfiguracji Simpsonowie: uderz i uciekaj został wprowadzony Przez jednego z oryginalnych producentów gry może to skutkować oficjalnym ponownym wydaniem. Ponieważ istnieje wiele próśb o zremasterowanie tej popularnej gry, wsparcie projektu fanów reubs może pokazać, że Disney jest bardzo zainteresowany oficjalną wersją tej gry. W końcu chęć przekształcenia SpongeBob Kanciastoporty: Bitwa o Dół Bikini Ostatecznie doprowadziło to do urzeczywistnienia THQ Nordic.

Czy chcesz zobaczyć zremasterowane z Simpsonowie: uderz i uciekaj? Daj znać w komentarzach lub napisz TwitterCade_Onder.

READ  Zaktualizuj swojego Pixela teraz, aby usunąć te błędy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *