Skyrim Co-Op Mod został wydany na PC, może obsługiwać ponad 30 graczy

Skyrim odradza się razem

zrzut ekranu: Skyrim odradza się razem

Wiem, że było wiele prób wydania modów dla wielu graczy Skyrim Przez lata, ale żaden z nich nie był tak ambitny jak styl kooperacji Skyrim razem odradzają sięktóry ma na celu dotarcie do 2-8 graczy biegających w tej samej grze, wykonujących te same misje i walczących z tymi samymi potworami.

Urządzenie, którego wyprodukowanie zajęło lata, zostało wydane w zeszłym tygodniu. Chociaż nie jest bez problemów z ząbkowaniem—Niektóre z nich możesz przeczytać tutaj— Przez większość czasu to działa, pozwalając graczom wskoczyć do tego samego świata i zsynchronizować wszystkie ruchy i postępy.

Aby zobaczyć, jak naprawdę będzie wyglądać, oto film, który zespół programistów opublikował wcześniej w tym roku, pokazujący pięciu graczy wykonujących niektóre misje fabularne:

Skyrim Together Reborn Quest Sync (5 graczy)

Jeśli chcesz wypróbować go samemu, zespół udostępnił również ten pomocny film pokazujący, jak zainstalować mod, a następnie jak w niego grać (to o wiele łatwiejsze niż myślałem, zwłaszcza to drugie, ponieważ wszystko, co masz wystarczy poczekać na zakończenie wprowadzenia, a następnie nacisnąć przycisk „Połącz”, aby dołączyć do serwera):

Skyrim Together Reborn: Pierwsze kroki i jak grać

W momencie publikacji twórcy twierdzą, że będziesz chciał spróbować tego z 2-8 graczami. Ale jest miejsce na znacznie więcej. Oto kolejny film z początku tego roku, pokazujący test warunków skrajnych, w którym 25+ graczy było na tej samej mapie w tym samym czasie (twórcy od tego czasu powiedzieli, że możesz dostać 30+, jeśli naprawdę zapłacisz):

Test wytrzymałościowy Skyrim Together Reborn (25+ graczy)

Jeśli chcesz zainstalować mod, będziesz potrzebować najnowszych wersji dowolnego z specjalna edycja lub Edycja Rocznicowai wtedy Udaj się tutaj, aby pobrać.

READ  Nowa aktualizacja Steam Deck dodaje jedną z najbardziej pożądanych funkcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *