Przeciek poprawnie ujawnił informacje na temat Mortal Kombat 11 ujawnia imię powracającej postaci w Mortal Kombat 12Obecnie nie mamy żadnych oficjalnych słów na temat następnego projektu NetherRealm Studios, ale wszystkie plotki wydają się wskazywać, że jest to Mortal Kombat 12 zamiast Injustice 3. Przełamanie schematu ustalonego przez NetherRealm Studios. Prace popremierowe dla Mortal Kombat 11 zostały zakończone w zeszłym roku w celu rozpoczęcia prac nad kolejnym projektem.

Zanim Mortal Kombat 11 został oficjalnie wydany, przeciek znany jako „r00000r” był w stanie przypomnieć sobie nieujawnione szczegóły dotyczące Mortal Kombat 11. Najwyraźniej r00000r powraca, aby nazwać postać z fabuły Mortal Kombat, którą lubimy. Słyszałem chwilę. Na podstawie sformułowania r00000r sugeruje się, że ten wojownik będzie grywalny w Mortal Kombat 12. Pamiętaj, że ujawnimy Możliwy wyciek za punktem.

„Ach, pojawił się Riku”, nagle powiedział przypadkowo r00000r GameFAQS wątek. „Do zobaczenia za rok.”


Warto zauważyć, że Reiko nie było grywalne ani nawet nie było w ogóle istotne od czasu Mortal Kombat Armageddon. Jedynym grywalnym wyglądem Reiko był Mortal Kombat 4 (i złoto), gra, w której pojawił się po raz pierwszy.


W związku z tym Reiko nie jest najpopularniejszym wojownikiem w historii Mortal Kombat. Powiedzenie, że Rico powrócił, z pewnością byłoby ciekawą opcją, gdyby to wszystko zostało tylko zmyślone.


Ze względu na to, że Reiko trafił do Mortal Kombat Gold, istniała teoria fanów, że Reiko to tak naprawdę Shao Kahn. Jednak ta teoria ostatecznie okazała się błędna, gdy zarówno Shao Kahn, jak i Reiko pojawili się jako grywalne postacie w Mortal Kombat Armageddon.

READ  Ekskluzywność to „pięta achillesowa” branży gier, mówi były szef PlayStation


Wygląda na to, że od tego czasu Reiko ewoluowała w coś w rodzaju fana Shao Kahna. Istnieje silne wskazanie, że Rikuo pragnie zostać następcą Shao Kahna.
Reiko służył jako generał w armii Shao Kahna i był również częścią Bractwa Cienia Shinnoka. Jego zakres ruchów składa się z używania spadających gwiazd jako pocisków, teleportacji, kopnięć, ochraniaczy na ramiona, a nawet używa makiety młota Shao Kahna.


Wracając do rekordu toru r00000r z przeciekami Mortal Kombat 11, wcześniej był w stanie prawidłowo ujawnić szczegóły dotyczące Cetriona (nowicjusza), Kollectora (nowego), Nooba Saibota i Shang Tsunga.


Jeśli chodzi o Cetrion, r00000r najwyraźniej wspomniała, że ​​jest „nową żeńską postacią potwora”, której imię zaczynało się na „Cet” i kończyło na „n”. Oczywiście wiedzieliśmy już o części „Cet” z powodu wycieku eksploratora danych w wersji beta.


Na razie nie wiadomo, co oznacza r00000r, gdy mówią „do zobaczenia w przyszłym roku”. Czy twórcy nie ujawnią Mortal Kombat 12 do 2023 roku, czy też gra po prostu zostanie wydana w 2023 roku?


W końcu każdy wyciek musimy traktować z przymrużeniem oka. Należy pamiętać, że chociaż wiele wskazuje na to, że NetherRealm Studios pracuje nad Mortal Kombat 12, nie wiemy na pewno, jaki będzie ich następny projekt.


Musimy tylko zobaczyć, jak to będzie. Do tego czasu gramy w czekającą grę z oficjalnymi informacjami o kolejnym projekcie NetherRealm Studios.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *