Przecieki, plotki i wszystko, co do tej pory wiemy

Mimo że Jabłko Żadna data nie została jeszcze ogłoszona. Oczekuje się, że seria iPhone 14 pojawi się we wrześniu. W tym roku przecieki już sugerowały wiele na temat nowej serii iPhone 14, w tym duże różnice między modelami Pro i non-Pro, brak wariantu „mini” i nowy wybór projektu dla podpisu Apple’a. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o nadchodzącej serii iPhone’ów 14.

Nigdy więcej „mini”

Przecieki od miesięcy sugerowały, że seria iPhone’ów 14 pojawi się bez mniejszego wariantu „mini”. Wygląda na to, że Apple zdecydowało się zrezygnować z mniejszego iPhone’a ze względu na słabą sprzedaż i nie będzie już produkować ich z serii iPhone 14 i nowszych. Podczas gdy flagowa seria No koncentruje się na większych telefonach, fani Apple, którzy chcą mniejszego urządzenia, mogą teraz korzystać tylko z serii iPhone SE.

Cztery nowe warianty iPhone’a

Pomimo braku wariantu „mini”, Apple wyprodukuje w tym roku cztery różne warianty iPhone’a, podobne do serii iPhone 12 i 13. Jednak nowy iPhone 14 Max ma zadebiutować w tym roku wraz ze zwykłym składem waniliowych Apple iPhone 14, iPhone 14 Pro i 14 Pro Max. Pozostawia to dwie możliwości nabywcom większego iPhone’a, ponieważ mogą kupić większy iPhone bez wydawania zbyt dużych pieniędzy.

Różne chipsety w całej serii

Seria iPhone 14 może być również pierwszą serią iPhone’ów, w której różne chipsety będą zasilane w wersjach Pro i non-Pro telefonu. Według analityka Apple, Ming-Chi Guo, Apple wprowadzi nowy chip A16 Bionic tylko do iPhone’a 14 Pro i 14 Pro Max. Tymczasem iPhone 14 i iPhone 14 Max mogłyby być zasilane zeszłorocznym chipem A15 lub jego wariantem z pewnymi modyfikacjami.

Mówi się, że Apple przyniesie też nowe komponenty Sony (dla aparatu) i LG (dla wyświetlacza telefonu) tylko dla wariantów Pro, co sugeruje, że warianty nieprofesjonalne iPhone’a 14 nie zobaczą znaczącej aktualizacji aparatu w ciągu ostatniego roku.

READ  Wyniki UFC 279: Diaz kontra Ferguson

Nowe wycięcie w kształcie litery I

Poinformowano również, że nowy iPhone 14 po raz pierwszy zrezygnuje z charakterystycznego dla Apple notcha i zastąpi go nowym. tworzę szczyt. Zawiera okrągłe wycięcie dziurkacza z długim wycięciem w kształcie pigułki. Chociaż oczekuje się, że będzie zawierał przednią kamerę z dziurkowanym otworem, wycięcie w kształcie pigułki może pomieścić czujniki podczerwieni dla funkcji Apple FaceID.

Jednak nadal nie wiemy, czy nowy projekt pojawi się we wszystkich czterech modelach, czy tylko w wariantach Pro.

Wyciekły pełne rendery

Nowy przeciek autorstwa CGTrader Warianty iPhone 14 Pro i 14 Pro Max pokazały nam, jak wyglądają. Sprawdź zdjęcia poniżej.

Jak będą wyglądały nowe warianty iPhone’a 14 Pro? (Źródło obrazu: CGTrader)

Jak widać, nie ma dużej różnicy w projekcie w tym roku poza nową specyfikacją. Telefony będą miały tę samą metalową obudowę i potrójną konfigurację aparatu z tyłu.

iPhone’a 14 Max może brakować w momencie premiery

Oczekuje się, że najnowsza pozycja w ofercie, wariant non-Pro „Max”, będzie miał niewystarczającą liczbę jednostek. Ze względu na ograniczenia podaży. Analityk Ross Young zasugerował, że dostawy paneli wyświetlacza dla nowego wariantu Maxa są „opóźnione” w harmonogramie. Sugeruje to również, że zobaczymy unikalny panel wyświetlacza dla iPhone’a 14 Max, który będzie miał ten sam rozmiar, co rzekomy 6,7-calowy iPhone 14 Pro Max, ale z innym przetwarzaniem wycięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *