Przed strategią: Określ swój bankroll

Poproś profesjonalnych graczy, aby udzielili Ci tylko jednej porady, która pomoże Ci nauczyć się wygrywać automaty online w 22Bet app i przygotuj się na słyszenie tej samej odpowiedzi w kółko:

  • Sekret wygrywania na automatach tkwi w odpowiedniej strategii zarządzania bankrollem.
  • Profesjonalni gracze powiedzą Ci, że musisz z góry wiedzieć, ile pieniędzy możesz wydać na automaty.

Strategia

Za każdym razem, gdy prowadzisz grę na automatach online, jesteś proszony o rozważenie dwóch bardzo ważnych aspektów: wartości monet, którymi zamierzasz grać, oraz liczby monet, które zainwestowałeś w każdy zakład.

Jest to ważne, ponieważ obstawianie czterech monet 0,50 to nie to samo, co obstawianie jednej monety 2,00. Chociaż te dwa zakłady na automatach mają ten sam koszt, mogą przynieść bardzo różne wyniki.

A jeśli poważnie myślisz o tym, jak wygrywać na automatach, musisz wiedzieć.

Automaty online oferują takie same wypłaty, niezależnie od tego, czy postawisz 1, 2 lub więcej monet. Zmienia się mnożnik, który zwiększa (lub nie) zarobione pieniądze.

Połóż monetę i możesz pomnożyć swoją wygraną przez 1x. Postaw dwie monety, a mnożnik wynosi 2x.

Czy rozumiesz teraz, dlaczego zakład za cztery monety w powyższym przykładzie był najlepszym zakładem?

Jedyną różnicą jest to, że obstawiasz maksymalną ilość monet, na jaką pozwala maszyna, ponieważ w tym przypadku mnożnik staje się większy niż liczba monet „zainwestowanych” w grę.

Następnie jest część o tym, jak wygrać jackpota w automatach online

Jak widzieliśmy w przeszłości, większość się podzielą. Automaty do gry otrzymują największe wygrane i jackpoty tylko od tych, którzy obstawiają najwięcej.

Więc jeśli Twoim celem jest wygranie jackpota na automatach online, nie musisz po prostu stawiać dużych zakładów. Musisz postawić maksimum.

Dostarcz strategię

Jak to właściwie działa, jest bardzo proste: jeśli spojrzysz na swoje dwie odkryte karty i karty krupiera, zobaczysz, że twoje szanse na wygraną wydają się niewielkie. Ale dzięki tej strategii możesz dostosować swoją rękę i spasować połowę oryginalnego zakładu, jednocześnie łapiąc resztę. Zrozumiałe, że nie jest to dostępne wszędzie, ale jest to świetna siatka bezpieczeństwa, szczególnie dla początkujących, jeśli znajdziesz się przy stole, który to oferuje.

READ  Nie żyje komentatorka polityczna CNN Alice Stewart

Są dwa sposoby na poddanie się:

  • Późna dostawa – Możesz ułożyć rękę razem tylko wtedy, gdy krupier widzi twoją rękę w dołku, a ty nie masz blackjacka.
  • Wczesna dostawa – ta opcja jest najbardziej powszechna w kasynach europejskich i azjatyckich i jest bardzo rzadka w Stanach Zjednoczonych. Tutaj gracz ma możliwość poddania się po ujawnieniu tylko pierwszej karty krupiera, niezależnie od tego, czy zamknięta karta jest równoznaczna z blackjackiem, ponieważ nie została jeszcze ujawniona.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *