„Przypomina mi mnie” – legenda WWE komentuje Rondę Rousey na Survivor Series

WWE Hall of Famer Booker T ujawnił, że Ronda Rousey na Survivor Series przypomniała mu miejsce, które miał z Triple H.

W minioną sobotę Ronda Rousey pokonała Shotzi na gali Survivor Series: WarGames, aby zachować mistrzostwo kobiet SmackDown przeciwko Shotzi. Jednak mecz miał niezręczną oprawę, kiedy Shotzi próbował DDT Rousey na fartuchu, tylko po to, by SmackDown Women’s Championship upuścił go na podłogę w widocznym bałaganie.

w swoim ostatnim odcinku Prawdziwe zapasy podcast, Booker T skomentował skazę Rossiego, stwierdzając, że przypomina mu to o nim samym.

„Widziałem jedyny ruch, jaki pokazali w Internecie, gdzie Shotzy poszedł na DDT po linie do fartucha, twardą częścią na matę, a Ronda [laughs], „Pozwól mi się chronić w tym przypadku”. Pamiętam, że Hunter nazwał tło i bardzo mocno trzymałem się tej liny, a ja nie robię tła [laughs]. Wiesz co mam na myśli? Rhonda przypominała mi B [laughs]. Ale to miejsce przyciąga wiele uwagi.” (0:01 – 0:46)

Możesz sprawdzić wideo poniżej:

okładka z youtuba

Zobacz nagranie zza kulis, na którym Ronda Rousey wykonuje popularną promocję dwukrotnej mistrzyni kobiet przed meczem SmackDown. tutaj.


Występ Rondy Rousey w ringu w WWE jest pod ostrzałem

Ronda Rousey znalazła się ostatnio pod ostrzałem za rzekome słabe występy na ringu. Niektóre plotki sugerują również, że mistrzyni kobiet SmackDown jest twarda na ringu.

ostatnio inna gwiazda SmackDown, Zelina Vega Odnieś się do tych plotekdeklarując, że chciałaby mieć Rousey w WWE.

„Nigdy nie byłem z nią na ringu w tym sensie, że nie robiłem od niej żadnych kroków. Więc nie mogę powiedzieć, czy była okrutna, czy nie… Nie widzę, żeby próbowała wziąć** na ludziach lub szczególnie próbuje ich skrzywdzić z jakiegokolwiek powodu” – powiedziała. Powody. Każdy ma swoje osobiste relacje z ludźmi, ale chciałbym, żebyś był z nami. (To jest głupie)

„Fire Ronda Rousey” zyskała na popularności, gdy wszechświat WWE został podzielony według swojej obecnej ścieżki. Sprawdź szczegóły tutaj.

READ  Podsumowanie plotek: AEW Optimistic o punk i elita, rola MJF, Nakamura NXT

Prosimy o uznanie Reality of Wrestling i przekazanie H/T Sportskeeda, jeśli korzystasz z powyższych wersji.

Legenda WWE uważa, że ​​Vince McMahon może winić tylko siebie za swoją sytuację. Więcej szczegółów tutaj

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Ashvinkumara PatelaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *