Puste zamówienia e-mail Burger Kinga wprowadzają w błąd tysiące klientów

Burger King wysłał e-mailem do tysięcy lub milionów klientów e-mail z potwierdzeniem pustego zamówienia. Puste e-maile zaczęły pojawiać się około godziny 12:15 czasu wschodniego, pozostawiając klientów Burger Kinga zdezorientowanych, czy firma została zhakowana przez głodnego hakera próbującego ucztę o północy, czy też e-maile były po prostu ogromnym błędem.

Użytkownicy Twittera szybko zwrócili się do sieci społecznościowej, zdezorientowani pustymi e-mailami, niektórzy nawet otrzymali dwa e-maile od Burger Kinga z pozornym podwójnym błędem. E-maile z zamówieniami są całkowicie puste, wysyłane przez główny promocyjny adres e-mail marketingu Burger King.

Puste zamówienie króla burgera.
Zdjęcie: Tom Warren/The Verge

Nic nie wskazuje na to, że Burger King został zhakowany, więc skontaktowaliśmy się z firmą, aby wyjaśnić wiadomości spamowe w środku nocy. Wiele osób, które otrzymują e-maile, nawet nie pamięta tworzenia konta Burger King, więc może się zdarzyć, że zmiana systemu poszła nie tak i wysłała puste zamówienia do całej marketingowej bazy danych Burger King.

Tak czy inaczej, jak tylko otrzymamy odpowiedź z domu masowych e-maili, odpowiednio Cię zaktualizujemy.

READ  Pozew przeciwko Apple, ambicje AI Microsoftu i niespodzianki Nvidii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *