Rachel Madow odchodzi z MSNBC, aby wyprodukować film: Report

Mówi się, że Rachel Meadow została zawieszona w swoim programie typu talk-show w MSNBC za skupienie się na projektach filmowych i podcastowych, w tym filmie wyreżyserowanym przez Bena Stillera.

Mado powiedział, że przeznaczy kilka tygodni na poświęcenie czasu na swoje poboczne projekty pracownikom pracującym w lewicowej sieci należącej do firmy Comcast. Insider biznesowy Zgłoszone w poniedziałek.

Oczekuje się, że ogłosi przeprowadzkę widzom podczas poniedziałkowej transmisji.

Mado Executive wyprodukuje film Focus Features na podstawie jego książki i podcastu „Back Man” o przekupstwie politycznym.

Jego nieobecność ma potrwać kilka tygodni, po czym wróci, aby poprowadzić swój wieczorny talk-show. Maddow wnosi również wkład w relacje z najważniejszych wydarzeń na żywo w sieci.

W zeszłym roku Meadow podpisał umowę o wartości 30 milionów dolarów rocznie, aby pozostać na MSNBC do 2024 roku.

Meadow skupi się na projektach stron, w tym na podcastach i filmie, który produkuje. Ben Stiller wyreżyseruje film na podstawie swojej książki i podcastu „Back Man”.
Za pośrednictwem banku zdjęć NBCU / NBCUniversal

Warunki umowy pozwoliły Maddoxowi ponownie zmierzyć swój wieczorny harmonogram, aby mógł pracować nad innymi przedsięwzięciami medialnymi, w tym streamingiem i podcastami.

Maddow podobno zamierza stworzyć kolejny podcast i inne projekty z Philem Griffinem, który niedawno ustąpił ze stanowiska prezesa MSNBC.

Przerwa na Meadow nadchodzi wraz z istotnymi zmianami w sieci.

W zeszłym tygodniu sieć ogłosiła, że ​​jest długoletnim korespondentem biznesowym Stephanie Ruhley zastąpi Briana Williamsa o 23:00. Również „Morning Joe” zostanie rozszerzony do czterogodzinnej codziennej transmisji każdego ranka.

Williams, były prezenter „NBC Nightly News”, został ponownie powołany do MSNBC po tym, jak kłamał na temat wypowiedzenia wojny w Iraku, prowadząc „The 11th Hour” przez pięć lat, zanim w grudniu przeszedł na emeryturę.

W październiku prezes MSNBC, Rashida Jones, powiedziała, że ​​nadal „odkryje”, jak będzie wyglądała główna oś czasu sieci po rezygnacji Meadow.

Rachel Madow
W zeszłym roku Meadow podpisał umowę z MSNBC o wartości 30 milionów dolarów rocznie, co skróciłoby jego czas i pozwoliło mu skupić się na innych projektach w całej sieci.
NBCUniversal przez Getty Images

Jones, który był Mianowany szefem sieci w zeszłym rokuwstydzę się jego 40. urodzin.

READ  Bryce Young wychodzi wiwatować, gdy Alabama mija Kansas State 45-20 w Sugar Bowl

„Część naszej działalności koncentruje się na filmach dokumentalnych, które są w długim formacie, ze scenariuszem, bez scenariusza, filmami, podcastami, dźwiękiem, na których koncentrujemy się” — powiedział Administrator na konferencji The Virtual WTF Summit in Information.

„Jaka jest część procesu, który odkryjemy z Rachel? Jak wyrazić tak wiele z tych miejsc?” – dodał Jones.

„Wiemy, że on i zespół są bardziej zainteresowani pracą, która jest publikowana każdego dnia”.

MSNBC opublikował lepsze oceny swoich programów w godzinach największej oglądalności niż konkurencyjny CNN Obie sieci razem nie mogły zbliżyć się do liczby odwiedzających Ci, którzy oglądają Fox News w nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *