Rachel Ziegler zagrała Lucy Grey Bird w „Hunger Games” Prequel

Aktor „West Side Story” Rachel Ziegler Ma zagrać w Igrzyska głodowePrequel to pieśń ptaków śpiewających i węży. „

Ziegler wywołała spekulacje na temat jej wyboru po tweecie w poniedziałek wieczorem: „Słuchaj… Czy możesz rosnąć w komforcie? Czy stajesz się zdecydowanie wypoczętą osobą?” Jak zauważyli fani Eagle, pierwsza litera każdego słowa w jej tweecie określa imię głównej bohaterki, Lucy Grey Bird.

Film jest adaptacją książki Susan Collins z 2020 roku o tym samym tytule, która rozgrywa się na dziesięciolecia przed przygodami Katniss Everdeen w „Igrzyskach śmierci”. Oznacza to, że Jennifer Lawrence, która wcieliła się w sławę jako Płonąca Dziewczyna, nie pojawiła się w prequelu. Zamiast tego „Pieśń ptaków śpiewających i węży” skupia się na Coriolanusie Snow, ambitnym chłopcu, który ostatecznie zostaje tyranicznym przywódcą nieszczęsnego kraju Panem. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Tom Blyth („Billy the Kid” i „The Gilded Age”) wcieli się w rolę Młody śnieg.

W nadchodzącym filmie 18-letnia Snow zostaje wybrana do wyreżyserowania Lucy Gray, hołdu dla kobiecego kryzysu z Dwunastego Dystryktu, podczas dziesiątej edycji Igrzysk śmierci. Jak przedstawiono w trylogii „Igrzyska śmierci” – która została rozwinięta w cztery filmy fabularne – transmitowane przez telewizję wydarzenie barbarzyńców losowo wybiera dwóch nastolatków z każdego regionu do walki na śmierć i życie. W powieści skromna Lucy Grey przyciąga uwagę wszystkich, śpiewając podczas przyjęcia dożynkowego. Snow sądzi, że dzięki jej talentowi i urokowi będzie w stanie przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść.

Biorąc pod uwagę zdolności wokalne Lucy Gray, nie jest zaskoczeniem, że Zegler, który przebił tysiące, by zagrać rolę Marii w popularnym remake’u „West Side Story” Stevena Spielberga, dostał główną rolę w „The Ballad of Songbirds and Snakes”. Zegler pojawi się następnie w „Shazam! Wrath of the Gods” u boku Zachary’ego Levi, Helen Mirren i Lucy Liu; I na żywo „Królewna Śnieżka” od Disneya.

READ  Sharon Osbourne, 69 lat, „staje sama z troską”, gdy mąż Ozzy (73 lata) walczy z Covidem

„Kiedy czytasz książkę Susan, błyszczy inteligencja emocjonalna, fizyczna zwinność i silny, zdecydowany głos Lucy Gray. „Rachel ucieleśnia wszystkie te umiejętności – jest idealnym wyborem dla Lucy Gray” – powiedział Nathan Kahan, prezes Lionsgate Motion Grupa obrazów.

Weteran „Igrzysk śmierci” Frances Lawrence powraca, aby wyreżyserować nadchodzący film, którego produkcja rozpocznie się jeszcze w tym roku. Michael Arndt, który napisał drugą część serii „Catching Fire”, miał napisać scenariusz, ale przekazał zadania Michaelowi Leslie („Makbet, z Michaelem Fassbenderem”).

„Jak wszyscy, po raz pierwszy zobaczyłem Rachel Ziegler w West Side Story i jak wszyscy inni, wiedziałem, że oglądam gwiazdę, która będzie kierowała ekranem przez całe pokolenie” – powiedział Francis Lawrence. „Lucy Grey idealnie pasuje do niej jako aktorki: postać jest odważna, niezależna i wyzywająca, ale także wrażliwa, emocjonalna i kochająca. Rachel sprawi, że ta postać będzie niezapomniana.”

Producent franczyzy Nina Jacobson i współproducent Brad Simpson będą nadzorować ostatnią część „Igrzysk śmierci” wraz z Frances Lawrence. Collins, Tim Palin i Jim Miller będą producentami wykonawczymi.

„Lucy Gray to niezwykle złożona postać, artystka, która musi wykorzystać wszystkie umiejętności w swoim arsenale, aby przeżyć” – powiedział Jacobson. Nasza obsada, Deb Zane i Dylan Jury, prowadziła wyczerpujące poszukiwania, czytając setki aktorów w poszukiwaniu idealnej Lucy Gray. Te poszukiwania zakończyły się, gdy Rachel Ziegler wysadziła sufit głębią i rozmachem swojego talentu jako aktorki, piosenkarki i wykonawcy. Rachel jest całkowicie przekonująca; Podobnie jak Lucy Gray, jej głos i charyzma kontrolują scenę, podczas gdy jej wewnętrzna siła i człowieczeństwo przekształcają otaczających ją ludzi.

„Ballada o ptakach śpiewających i wężach” trafi do kin 17 listopada 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *