Raiders podpisują kontrakt z byłym WR Cowboys Michaelem Gallupem

Były napastnik Dallas Cowboys, Michael Gallup, planuje podpisać z Las Vegas Raiders roczną umowę o wartości do 3 milionów dolarów, podają źródła Adam Schefter i Jeremy Fowler z ESPN.

Gallup prawdopodobnie będzie trzecim szerokim odbiornikiem na wykresie głębokości Raiders, przed Davante Adamsem i Jakobim Meyersem. Raiders zwolnili weterana ataku Huntera Renfrow poza sezonem i nie wybrali skrzydłowego w zeszłotygodniowym drafcie.

The Cowboys zwolnili Gallupa 15 marca, aby udostępnić 9,5 miliona dolarów w ramach limitu wynagrodzeń.

Kowboje udzielili Gallupowi (28 l.) pozwolenia na szukanie zawodu, co okazało się jedynie wstępem do jego uwolnienia.

Po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie pod koniec sezonu 2021 Gallup podpisał pięcioletni kontrakt z Cowboys za 57,5 ​​miliona dolarów w 2022 roku, ale nie był w stanie odzyskać formy, która zapewniała mu średnio 15,5 jarda na złapanie. Po kontuzji Gallup złapał 73 podania na 842 jardy i sześć przyłożeń i nie zanotował żadnego meczu na 100 jardów w sezonie zasadniczym w latach 2022 i 2023. W styczniu, po porażce za dziką kartę z Green Bay Packers, złapał sześć podań na odległość 103 jardów.

Jego najlepszy sezon miał miejsce w 2019 r., kiedy złapał 66 podań na 1107 jardów i sześć przyłożeń.

Gallup został wybrany przez Cowboys w trzeciej rundzie draftu 2018 i w swojej karierze zaliczył 266 przyjęć na odległość 3744 jardów i 21 przyłożeń.

Todd Archer z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Źródło mówi CNN Gisele Bundchen i Tom Brady „żyją osobno”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *