Relacja na żywo: Oilers kontra Canucks (mecz 3)

Pierwszy okres

11:15: Lindholm odbija piłkę do bramki. JT Miller oddał strzał przechylony środkiem w szczelinę, co doprowadziło do remisu w grze w przewadze. 1-1.

11:47: Draisaitl łapie Garland w strefie neutralnej za karę za przeszkadzanie w podaniu. Vancouver miało szansę na remis z przewagą mężczyzn po tym, jak Edmonton wykorzystał swoją pierwszą szansę.

14:22: Kolejne bramki dla Ekholma! Szwedka popycha ją do gry w przewadze w drugiej partii! Najlepsza jednostka nie mogła tego zrobić, pozostawiając 35 sekund drugiej jednostce na szansę na odbity strzał Evandera Kane’a w nadgarstek, który zakończył się trafieniem do Ekholma w przeciwległym kole i wywrotką. Silov nie miał szans przy próbie wślizgu. Ekholm strzelił gola w trzech meczach play-off z rzędu po raz pierwszy w swojej karierze, po tym jak w piątek po raz pierwszy strzelił gola w kolejnych meczach. 1-0 Naftowcy.

16:16: Draisaitl zostaje ścięty! Boeser jest winny po tym, jak Niemiec wykonał fenomenalny strzał ponad niebieską linię, zanim został on wywalony kijem napastnika. Edmonton zdobywa 11 punktów na 24 w grze o przewagę w fazie play-off.

17:40: Żadna z drużyn nie bierze tu jeńców, jeśli chodzi o kondycję. Canucks rozpoczęli od potężnego forhendu i dwóch mocnych strzałów w stronę Ekholma i McDavida, po czym Oilers zorganizowali gęstą sekwencję posiadania piłki w końcówce Vancouver, zmuszając ich do ostrego pościgu Darnella Nurse, aby przedłużyć zmianę.

20:00: Rozpoczyna się trzeci mecz! W momencie przeniesienia się do Edmonton na mecze 3 i 4 w serii jest remis 1:1. Edmonton chce wykorzystać przewagę własnego lodowiska, aby objąć prowadzenie w drugiej rundzie.

20:00: Pierwsza część meczu nr 3 rozpocznie się o 19:40 czasu wschodniego w Rogers Place.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *