Transfer Money Toyota GR Corolla spowodowała szkody na kwotę 42 000 dolarów: raport

Podczas pozornej podróży do domu powiedział właściciel GR Corolli 2024 Karskopy Zamiast zająć piąte miejsce, niechcący przesunął się na trzecie miejsce. To nie powinien być żaden przypadek. Pomijając fakt, że w książce serwisowej dealera widnieje informacja, że ​​samochód prawdopodobnie kręcił się z prędkością 8900 obr./min. GR Corolla ma czerwoną linię 6500 obr./min. Święte guacamole, Batmanie.

Niezależnie od tego, czy prowadził samochód, czy tylko go pchał, wrzucenie samochodu na niewłaściwy bieg było kosztownym błędem. Wygląda na to, że tłok się stopił. Ze względu na zwartą naturę silnika, turbosprężarki i skrzyni rozdzielczej tego samochodu, wiele uszkodzeń może szybko nastąpić, jeśli samochód zostanie zmuszony do przyspieszenia przekraczającego zamierzone ograniczenia. Dealer przedstawił wycenę naprawy na kwotę 42 180 dolarów. Hm, nowa GR Corolla Premium, podobnie jak właściciel, zaczyna się od 41 515 dolarów (w tym 1095 dolarów za miejsce docelowe). A wieści są coraz gorsze. Samochód miał przejechane niecałe 500 mil, ale Toyota odmówiła pokrycia uszkodzeń w ramach gwarancji.

احترم الصولجان.  <em>Toyoty</em>” src=”https://www.thedrive.com/uploads/2024/05/12/MY24_GR_Corolla_Premium_Grade_05-1-1-scaled.jpg?auto=webp&optimize=high&quality=70&width=1440″ style=”object-fit:cover ;położenie obiektu:środek;położenie:bezwzględne;wstawka:0;szerokość:100%;wysokość:100%;maksymalna szerokość:100%”/></div>
</div>
<p><span class=Szanuj berło. Toyoty

W kręgach zajmujących się przechowywaniem dowodów nazywa się to przelewem pieniężnym i zazwyczaj oznacza nieudaną wymianę. Pominięcie lub utrata biegu nie stanowi problemu. Robienie tego na czerwonej linii (lub w tym przypadku poza nią) może prowadzić do katastrofalnych skutków. To nie jest hiperbola. Powodem, dla którego nazywa się to przelewem pieniężnym, jest, jak być może zauważyłeś, wysoki koszt naprawy. Czerwone linie nie bez powodu mają określone obroty na minutę. Wyjdź poza tę granicę, a wszystko się zepsuje.

Zakłada się, że jeden z rozbitych silników GR Corolla powstał w wyniku przelewu pieniężnego, jednak nie można tego potwierdzić. Toyota zaoferowała pokrycie rachunku za naprawę, który był wart ponad 32 000 dolarów. Jest to punkt sporny w przypadku ostatniej ofiary przekazów pieniężnych. Wszystko wskazuje na to, że wypadek, któremu uległ, był niezamierzony, a jego samochód w okresie docierania nadal stał.

Właściciel prowadzi rozmowy z różnymi przedstawicielami, ale nie osiągnięto jeszcze żadnego rozwiązania.

Producenci samochodów mogą odmówić roszczeń gwarancyjnych według własnego uznania. Wygląda na to, że Toyota odrzuca to jako błąd kierowcy, ale będziemy obserwować, czy producent samochodów zmieni zdanie. GR Corolla powinna jeździć ostro, prawda? Niektórzy całkowicie unieważnili gwarancję na samochód z pozornie niewinnych powodów, takich jak zabłocenie Jeepa Gladiatora lub refinansowanie Cadillaca Escalade-V. Tak, może powinienem się skupić na tym, żeby już nie leniwie wrzucać trzeciego biegu.

READ  Nokia G22 to pierwszy telefon HMD zaprojektowany z myślą o możliwości naprawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *