Główny projektant postaci Overwatch 2 opuścił firmę

Jeff Goodman, jeden z głównych deweloperów Beloved Uwaga i obserwuj Postacie takie jak Tracer, Mercy i D. Va nie działają już w Activision Blizzard. Rzecznik Blizzarda powiedział prasie, że Goodman „podjął decyzję o opuszczeniu Blizzarda na początku tego roku”. Najpierw gracz PC Zgłosiłem wiadomość we wtorek.

Jako główny projektant gry w Blizzard Entertainment, Goodman był odpowiedzialny za stworzenie i zbalansowanie grywalnych bohaterów w tej zespołowej strzelance dla wielu graczy. Uwaga i obserwuj i jego uzupełnienie. Przed rozpoczęciem pracy Uwaga i obserwujGoodman pracował jako projektant wywiadów świat puszekgdzie zaprojektował bitwy z bossami.

Oto pełne oświadczenie Activision Blizzard wydane na PC Gamer po jego odejściu:

Dziękujemy Jeffowi za jego wieloletnią służbę w Blizzard i życzymy mu wszystkiego najlepszego. Jego zdolność do ożywienia zróżnicowanej listy bohaterów Overwatch poprzez rozgrywkę była niesamowita, a ślad, który pozostawił w zespołach Warcraft i Overwatch, będzie odczuwalny przez wiele lat.

Nowości w kolejnym progu zwalniającym w wydaniu Monitor 2. Uwaga i obserwuj Reżyser gry Jeff Kaplan Opuścił firmę w 2021 roku, co oznacza znaczące odejście od kierownictwa zespołu. A teraz wiadomość o odejściu Goodmana pojawia się zaledwie kilka tygodni przed planowanym wydaniem Monitor 2 4 października. Grywalni bohaterowie, którym pomógł wskrzesić, od dawna interesują się stylizowaną strzelanką i stanowią centralny aspekt rozgrywki. Uwaga i obserwuj. Niedawno twórcy ogłosili kolejnego nowego bohatera gry: Kiriko, ninja, który Ci pomoże Podczas rekonwalescencji jest Ci zimno.

Polygon skontaktował się z Activision Blizzard w celu uzyskania komentarza i zaktualizuje artykuł, gdy otrzymamy odpowiedź.

READ  Android Auto otrzymuje nowego Asystenta Google z wersją 10.0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *