Rainbow Six Siege pojawi się 14 maja na wszystkich platformach

dźwięk tęcza sześć sig Raporty o spadkach pojawiły się 14 maja (15 maja w Azji) i dotyczą wszystkich platform (PC, PlayStation, Xbox). Od społeczności pojawiły się raporty na różnych platformach, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc w kwestii stanu serwera i co z nim.

Status i aktualizacje Rainbow Six Siege Down na 14 maja (15 maja dla mieszkańców Azji):

Aktualizacja: Ubisoft w końcu przyznał się do awarii! Oto reklama przez Fora Ubisoftu:

Witajcie wszyscy. Wiemy o problemie, który ma obecnie wpływ na łączność i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość. Pamiętaj, aby sprawdzić ten wątek w celu uzyskania przyszłych aktualizacji. Dzięki.

Oficjalna strona stanu serwera Rainbow Six Siege pokazuje teraz także „nieplanowane przerwy” na wszystkich platformach!

Będziemy aktualizować ten artykuł w miarę rozwoju nowych wiadomości.

Oto kilka raportów od społeczności:

Serwery nie działają? od tęcza 6

(ps4) Jak mogę to ominąć? Próbowałem ponownie uruchomić PS4 lub przetestować, czy moje połączenie internetowe działa prawidłowo od tęcza 6

Serwery Ubisoft są jak od tęcza 6

Niestety urzędnik Konto na Twitterze Rainbow Six Siege i odpowiedzialny Konto wsparcia Ubisoft Nie potwierdziłeś jeszcze awarii serwera. Jedyne oficjalne potwierdzenie, jakie do tej pory otrzymaliśmy, pochodzi z konta wsparcia Xbox, które opublikowało następujące ogłoszenie:

Oficjalna strona stanu serwera Rainbow Six Siege również ma na razie flagę „nie ma problemu”, ale chcemy sprawdzić, czy coś się zmieni. Tak jak poprzednio, jeśli możesz się zalogować, udostępnij platformę, na której jesteś i skąd grasz.

READ  Ai Kizuna: Dotknij, aby wygrać! Premiera 22 lutego 2023 r. na PS5 i PS VR2; 27 kwietnia na PS4, PS VR, Switch i PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *