Raport: Apple przygotowuje się do uruchomienia „powodzi” nowych urządzeń tej jesieni

Od jesieni do początku 2023 roku Apple jest gotowe do wypuszczenia nowych urządzeń. Oświadczenie od BloombergMark Kerman. Kurman opisuje produkt jako „powódź” czterech urządzeń iPhone 14, zestawu nowych iPodów, trzech zegarków Apple, kilku komputerów Mac z ulepszonym interfejsem M2 / M3, pary zaktualizowanych słuchawek AirPods Pro, nowego HomePoda i ulepszonego Apple Model telewizora.

Przełammy te przewidywania.

Chociaż Apple ogłosiło Dwie nowe maksymy Z tym Główny procesor M2 Na swojej Global Developers Conference (WWDC) na początku tego miesiąca, Kurman spodziewa się, że chip – i jego warianty – będzie można znaleźć na wielu innych urządzeniach. Należą do nich M2 Mac mini, M2 Pro Mac mini, M2 Pro / M2 Max 14 i 16-calowe MacBook Pro, a także M2 Ultra / M2 Extreme Mac Pro. Oczywiście Apple ma od dawna plotkowany zestaw słuchawkowy do rzeczywistości hybrydowej, Który Dalej Oczekuje się, że M2 będzie dostarczany z chipem. Jeśli to nie wystarczy, Kerman mówi, że procesor Apple M3 jest już na miejscu i pojawi się na 13- i 15-calowych laptopach MacBook Air w przyszłym roku.

Wiemy już, że Apple przygotowuje się do premiery iPhone’a 14 tej jesieni, a raport Kurmana zawiera wszystkie plotki, które krążyły przez ostatni rok. Tylko jeden Mówi się, że modele Pro i Pro Max mają otrzymać nowy i mocniejszy układ A16Jak również wsparcie Zawsze na wyświetlaczu. Nadchodzą również modele iPhone’a 14 Pro 48-megapikselowy czujnik aparatuA Nowe wycięcie z „wycięciem w kształcie tabletu” dla identyfikatora twarzy, I aparat do selfie w stylu wydrążonego ciosu. Kurman twierdzi, że standardowy iPhone 14 będzie miał chip A15, który jest dostarczany z iPhonem 13 w wersji 6,7 cala. Zmienia mini model.

Jeśli chodzi o iPody, raport Kurmana stwierdza, że ​​Apple wypuści w tym roku modele iPodów Pro wyposażone w M2 11-calowe i 12,9-calowe. Duży iPad od 14 do 15 cali Nadchodzi „w ciągu najbliższych kilku lat”. Kurman popiera wcześniejszą plotkę 9to5MacSugeruje, że to jest nowy Początkowy iPad jest wyposażony w czip A14, łączność 5G i USB-C.

READ  Zimowa burza spowodowała śmierć co najmniej 37 osób w całym kraju, a mieszkańcy zachodniej części Nowego Jorku zostali uwięzieni pod śniegiem

Tej jesieni Apple ma wypuścić trzy nowe modele Apple Watch: standardowy zegarek Series 8, nowy SE i Również „szorstki” zegar Pomaga ludziom w uprawianiu „sportów ekstremalnych”. Kurman zauważa, że ​​układ S8 w nadchodzącej serii Watch 8 będzie oferował ten sam poziom wydajności, co poprzednie układy S7 i S6, a przyszłoroczny zegarek będzie miał zaktualizowany procesor. Kurman również oczekuje Apple Zatrzymaj serię 3 Ta jesień jest na korzyść nowego SE, które może pochodzić z procesora S8 – skok z układu S5 Model SE 2020.

Apple niewiele mówił o tvOS w WWDCJednak Kurman twierdzi, że jesienią tego roku firma wypuści nowy Apple TV z chipem A14 i nieco większą ilością pamięci RAM. To ustawia urządzenie na „dodatkowe możliwości w grach”, które widzimy w tvOS 16, zauważa Kurman.

Apple ma zamiar wydać zaktualizowany HomePod – ale dopiero w przyszłym roku. Według Kurmana nadchodzący HomePod będzie miał ten sam rozmiar i poziom wydajności Oryginalny HomePod został wydany w 2018 roku. Oczekuje się, że będzie wyposażony w chip S8, zaktualizowany wyświetlacz i możliwą obsługę „funkcji wielodotykowej”.

Zmodernizowano również słuchawki Airports Pro, a Kerman przewiduje nowy chip i ulepszony dźwięk. Mam nadzieję, że to oznacza Obsługa bezstratnego dźwiękuNa początku tego roku analityk łańcucha dostaw Ming-Chi Guo opublikował plotkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *