Raport plotek: czego można oczekiwać od iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max


AppleInsider jest wspierany przez swoich odbiorców i możesz zarabiać prowizję jako Partner Amazon i Partner Afiliacyjny od kwalifikujących się zakupów. Te partnerstwa afiliacyjne nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne.

Ten „iPhone 14 Pro„Asortyment może wyróżniać się bez żadnego notcha, procesora A16 i aparatu 48 MP. Tak właśnie według plotek telefony będą wyglądać.

Plotki o „iPhone’ie 14 Pro” przeszły z drastycznego przeprojektowania na częstszą aktualizację. Jeśli jednak plotki okażą się prawdziwe, Apple może pracować nad poszerzeniem przepaści między modelami standardowymi i profesjonalnymi o różnych konstrukcjach i chipsetach.

Wyciekły schematy Pokazało, że Apple zachowa duży zderzak aparatu i podobne wymiary „iPhone’a 14 Pro” i „iPhone’a 14 Pro Max”. Jedyną zauważalną różnicą jest otwór fasoli i szczeliny użyty zamiast wycięcia.

Wybrzuszenie kamery wydaje się być nieco większe na wykresach, co może wynikać z większego Szeroki aparat 48 MP Podobno Analityk Ming Chi Kuo. ten aparat Włącz nagrywanie wideo 8K Rób szczegółowe zdjęcia o rozdzielczości 12 MP, korzystając z technologii zwanej łączeniem pikseli.

Zmniejszenie krawędzi i usunięcie nacięcia może skutkować Dłuższy ekran. Wiele plotek odnosi się do Pigułki i wycięcia w otworach Z analitykiem łańcucha dostaw, Rossem Youngiem, Bloomberg Tę zmianę wspierają Mark Gorman i demaskator Twittera DelandTech.co.

Gniazdo w kształcie pigułki zawiera elementy potrzebne do Face ID

Otwór będzie używany do aparatu do selfie, podczas gdy odstawienie tabletek antykoncepcyjnych domy Identyfikator twarzy elementy. Ekran zawinie się wokół tych wycięć, aby można było wyświetlić informacje o obszarze, a nie ukryć za czarną szczeliną, ale oczekuje się, że wycięcia zajmą Więcej przestrzeni Z pierwszych plotek sugerował.

Według najnowszych przecieków awaria tylnej kamery nie nastąpi nigdzie

Według najnowszych przecieków awaria tylnej kamery nie nastąpi nigdzie

Inne plotki były znacznie rzadsze, takie jak pogłoska z lipca 2021 r. sugerująca, że ​​Apple to zrobi Zastosowanie stopu tytanu Do ramki „iPhone 14 Pro”. Pojawia się również ProMotion może zostać IPhone to profesjonalna funkcja według Rossa Younga.

Wstępne plotki na temat „iPhone’a 14”, którym się podzielił John Prosser Nie powtórzyło się to w ostatnich przeciekach. Zrób to iPhone pokazywał się bez aparatu, pojedynczego otworu na aparat, zaokrąglonych przycisków głośności i kilku otworów na głośniki u podstawy, nawiązujących do projektu iPhone’a 5.

różnorodność

Linia iPhone’a 14 Pro

Oczekuje się, że Apple ogłosi „iPhone 14 Pro” i „iPhone 14 Pro Max” podczas swoich corocznych wydarzeń Wydarzenie wrześniowe. Ceny zwykle nie przeciekają, ale Apple generalnie dąży do utrzymania takich samych cen przez pokolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *