Wiadomości Bidena dzisiaj: Prezydent rozmawia z Zełenskim przed przemówieniem głównym w sprawie pandemii Covid-19

Biden popiera wstrzymanie usunięcia Putina, ale twierdzi, że nie zmieni on swojej polityki

Joe Biden rozmawia z Ukraińcem Wołodymyrem Zełenskim, aby omówić sytuację na Ukrainie. Wezwanie pojawiło się po tym, jak Biden wskazał, że Władimir Putin „nie może pozostać u władzy”, a negocjatorzy ukraińscy i rosyjscy dyskutują o porozumieniu o deeskalacji, w ramach którego Rosja mogłaby wycofać swoje siły z okolic Kijowa.

Po rozmowie z prezydentem Ukrainy Biden wygłosi przemówienie na temat stanu pandemii Covid-19 w Stanach Zjednoczonych. FDA właśnie Zezwól na drugi strzał przypominający Dla wszystkich Amerykanów powyżej 50 roku życia, którzy są klinicznie sklasyfikowani jako wysoce podatni na wirusa,

Tymczasem po kontrowersyjnych przesłuchaniach nominacyjnych, podczas których republikańscy senatorowie debatowali nad krytyczną teorią rasową i jej rekordowym rekordem w skazaniu sprawców przestępstw seksualnych na dzieciach, Kitangi Brown-Jackson zdobyła kluczowego zwolennika: senator z Maine Susan Collins, która została pierwszą Republikanką, która ogłosiła, że będzie głosować za potwierdzeniem pierwszego kandydata do Sądu Najwyższego dla Joe Bidena.

Wiadomość zawierała potwierdzenie pani Jackson. Uzyskała już poparcie demokraty z Zachodniej Wirginii Joe Manchina, który, jak uważano, najprawdopodobniej odmówi poparcia spośród 50 senatorów w swojej partii.

1648662598

Biden dostaje drugi zastrzyk wzmacniający

Oliver O’Connell30 marca 2022 18:49

1648662505

„To nie partyzantka, to medycyna”

Biden apeluje do Kongresu o zatwierdzenie większych funduszy na pomoc w odpowiedzi na Covid, ostrzegając o wpływie na leczenie i testy.

„To nie jest partyzanckie, to lekarstwo” – mówi.

„Już widzimy konsekwencje bezczynności Kongresu”. mówi szef.

„Jeśli nie zainwestujemy, narażamy się na ryzyko”, jeśli uderzy kolejna fala.

Zachęca tych, którzy nie otrzymali swojej pierwszej szczepionki przypominającej, aby zrobili to dzisiaj.

1648662299

Biden: Nowy moment w tej epidemii

Biden mówi, że znajdujemy się w nowym momencie tej pandemii — to jeszcze nie koniec, ale nie ma już kontroli nad naszym życiem.

to strzela Covid.gov, Centralne źródło informacji o Covid, leczenia, szczepionek i produktów profilaktycznych, takich jak maski. Ma to położyć kres potrzebie wyszukiwania w Internecie.

Pojawią się również informacje o lokalnych ośrodkach „testowych na leczenie” w całym kraju, w tym bazach wojskowych.

Oliver O’Connell30 marca 2022 18:44

1648661377

NA ŻYWO: Biden zapewnia aktualizację Covid-19

Obejrzyj transmisję na żywo, gdy Biden przedstawia najnowsze informacje na temat reakcji USA na Covid-19

Oliver O’Connell30 marca 2022 18:29

1648660809

Stany Zjednoczone przekażą 500 mln dolarów na wsparcie rządu Ukrainy

Stany Zjednoczone zapewnią UkrainaRząd z dodatkowymi 500 milionami dolarów w ramach „Bezpośredniej Pomocy Budżetowej” na wsparcie swoich operacji, gdy siły ukraińskie kontynuują walkę z niesprowokowaną rosyjską inwazją.

Andrew Feinberg ma najnowsze wiadomości z Waszyngtonu.

Oliver O’Connell30 marca 2022 18:20

1648659510

BA.2 Omicron Covid-19 Alternatywny teraz dominujący w Stanach Zjednoczonych

Przed zaplanowanymi dzisiaj komentarzami prezydenta Joe Bidena w sprawie Covid-19, warto zauważyć, że zgodnie z oczekiwaniami wariant BA.2 Omicron dominuje obecnie wśród infekcji w USA.

Biden przekaże aktualne informacje na temat stanu walki tego kraju z pandemią o 13.30, po czym dostanie drugi zastrzyk przypominający szczepionki Pfizer-BioNTech Covid-19.

Zastrzyk przypominający jest teraz dostępny dla wszystkich Amerykanów w wieku powyżej 50 lat.

Oliver O’Connell30 marca 2022 17:58

1648657683

Odczyty apelu Zełenskiego w Białym DomuPrezydent Biden rozmawiał dziś z ukraińskim prezydentem Zełenskim na temat dalszej pracy Stanów Zjednoczonych oraz ich sojuszników i partnerów w celu zapewnienia Ukrainie pomocy wojskowej, gospodarczej i humanitarnej oraz obciążenia Rosji dużymi kosztami brutalnej agresji na Ukrainę. Przywódcy dyskutowali o tym, jak Stany Zjednoczone pracują przez całą dobę nad realizacją kluczowych wniosków o pomoc w zakresie bezpieczeństwa ze strony Ukrainy, o krytycznym wpływie tej broni na konflikt oraz o bieżących wysiłkach Stanów Zjednoczonych z sojusznikami i partnerami w celu zidentyfikowania dodatkowych zdolności, aby pomóc ukraińskim siłom zbrojnym bronić swojego kraju. Ponadto prezydent Biden poinformował prezydenta Zełenskiego, że Stany Zjednoczone zamierzają udzielić rządowi Ukrainy 500 mln USD bezpośredniej pomocy budżetowej. Dokonał także przeglądu dodatkowych sankcji i pomocy humanitarnej ogłoszonych w zeszłym tygodniu. Prezydent Zełenski poinformował prezydenta Bidena o stanie negocjacji Ukrainy z Rosją.

Biały Dom – 30 marca 2022

1648657197

Biden i Zełenski kończą godzinną rozmowę

Prezydent Joe Biden i prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski właśnie zakończyli 55-minutową rozmowę na temat najnowszych wydarzeń dotyczących rosyjskiego ataku na Ukrainę.

Zełenski napisał na Twitterze: „Właśnie zakończyłem godzinną rozmowę z @Potos. Wspólna ocena sytuacji na polu walki i przy stole negocjacyjnym. Rozmawialiśmy o konkretnym wsparciu obronnym, nowym pakiecie wzmocnionych sankcji oraz pomocy finansowej makro i humanitarnej”.

Oliver O’Connell30 marca 2022 17:19

1648655315

Dlaczego FDA zatwierdziła kolejny booster dla Covid?

Decyzja FDA o zatwierdzeniu drugiego ujęcia przypominającego – które Joe Biden ma otrzymać później w kamerze – dla osób po pięćdziesiątce jest nowym „bratem” dla wariantu omikron, zwiększając liczbę przypadków w Europie. Liczby w USA są nadal niskie, a standardowy model dwóch dawek i dawki przypominającej nadal zapewnia dobrą ochronę przed poważnymi chorobami, ale jasne jest, że organy regulacyjne nadal zachowują ostrożność, nawet gdy życie powraca do stanu sprzed pandemii. .

Andrzeja Nottia30 marca 2022 16:48

1648653517

Biden otrzyma drugą dawkę Covid

Gdy Joe Biden przygotowuje się do wystąpienia w Stanach Zjednoczonych w sprawie pandemii Covid-19, przygotowuje się również do otrzymania drugiego zastrzyku przypominającego – po tym, jak Agencja ds. Żywności i Leków dała zielone światło na kolejną dawkę dla wszystkich Amerykanów powyżej 50 roku życia.

Andrzeja Nottia30 marca 2022 16:18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *