Rashee Rice: Zwycięzca Kansas City Chiefs Super Bowl przyznaje się do wypadku samochodowego w Teksasie, w którym ranne zostały cztery osoby | Wiadomości z NFL

Rashee Rice przyznaje, że brała udział w wypadku wypożyczonego samochodu Lamborghini; Czterech z niewielkimi obrażeniami po incydencie w Dallas; Rice odegrał kluczową rolę w lutowym zwycięstwie drużyny Kansas City Chiefs w Super Bowl


8:44, Wielka Brytania, czwartek 4 kwietnia 2024 r

Rashee Rice, skrzydłowy Kansas City Chiefs, mówi, że bierze „pełną odpowiedzialność” za swoją rolę w wypadku samochodowym w Dallas, w którym cztery osoby odniosły lekkie obrażenia.

Policja podała, że ​​Rice, który wynajmował SUV-a Lamborghini, w sobotę jechał Corvettą North Central Expressway.

Jak podała policja, w wypadku ostatecznie wzięło udział sześć pojazdów, a pasażerowie Lamborghini i Corvette opuścili miejsce zdarzenia, nie udzielając informacji ani nie ustalając, czy ktoś potrzebuje pomocy medycznej.

„Spotkałam się dziś ze śledczymi policji w Dallas w sprawie sobotniego wypadku. Biorę pełną odpowiedzialność za swoją rolę w tej sprawie i będę nadal współpracować z niezbędnymi władzami” – napisała Rice w środę w swoim poście na Instagramie.

„Przepraszam wszystkie osoby dotknięte sobotnim wypadkiem”.

Najciekawsze momenty meczu Kansas City Chiefs kontra San Francisco 49ers w Super Bowl LVIII w Las Vegas.

Adwokat Rice'a powiedział na początku tego tygodnia, że ​​zawodnik NFL współpracuje z władzami, ale nie podał żadnych szczegółów.

Dyrektorzy twierdzą, że byli świadomi wypadku, ale odmówili dalszych komentarzy. Policja nie przekazała żadnych informacji na temat pozostałych osób biorących udział w wypadku.

Rice wynajął Lamborghini od The Classic Lifestyle, powiedział Kyle Coker, prawnik firmy wynajmującej samochody egzotyczne z siedzibą w Dallas. Zgodnie z warunkami umowy najmu Rice byłby jedyną osobą uprawnioną do prowadzenia pojazdu, który można wynająć za około 1750 dolarów (1380 funtów) dziennie i którego wartość wynosi około 250 000 dolarów (197 000 funtów).

Adwokat Rice'a, senator stanu Royce West, powiedział, że Rice „podejmie wszelkie niezbędne kroki, aby odpowiedzialnie zaradzić tej sytuacji”. West nie odpowiedział we wtorek na pytania i nie powiedział, czy Rice prowadził jeden z pojazdów.

Rice urodził się w Filadelfii, ale dorastał w Fort Worth w Teksasie, na przedmieściach North Richland Hills. Grał w futbol uniwersytecki w pobliskim SMU, gdzie skandaliczny sezon seniorów w 2022 r. sprawił, że skrzydłowy znalazł się na radarze drużyn NFL.

Chiefs wybrali go w drugiej rundzie zeszłorocznego draftu i szybko stał się jedną z ich najbardziej niezawodnych opcji w grze podań. Dzięki wyjątkowej szybkości Rice zajął drugie miejsce w drużynie za Travisem Kelce'em z 73 przyjęciami na odległość 938 jardów, prowadząc Chiefs z siedmioma przyjęciami przyłożenia.

Ryż mógł być jeszcze lepszy w fazie play-off. Miał 26 chwytów na 262 jardy i przyłożenie, w tym sześć chwytów na 39 jardów przeciwko San Francisco w Super Bowl, pomagając Chiefs zdobyć trzecie trofeum Lombardi w ciągu pięciu lat.

Pobierz Sky Sports na WhatsApp!

Zacznij otrzymywać wiadomości i powiadomienia o najświeższych wiadomościach sportowych, analizach, szczegółowych funkcjach i filmach z naszego ekskluzywnego kanału WhatsApp!

Dowiedz się więcej tutaj…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *