Reakcja Marka Henry’ego na fałszywe odejście AJ ​​Stylesa ze SmackDown

Kiedy AJ Styles udawał, że odchodzi na emeryturę, zanim uciszył szum wokół Undisputed WWE Champion Cody Rhodes, głos z tłumu odezwał się i powiedział to, co myślało wielu fanów.

„Mark Henry!”

Trwa ostatni zakręt uderzyć „Między Stylesem a Rhodesem”, który przygotowuje grunt pod drugi rozdział ich sagi, jest uderzająco podobny do fabuły filmu z 2013 roku. surowy. W tym momencie elegancko ubrany Mark Henry skusił Johna Cenę serdecznym pożegnaniem, tylko po to, by Cena wszedł do swojej własnej sali bólu.

Jak więc Henry zareagował na remake Great Pretender WWE z 2024 roku?

On to kochał.

„Brawo AJ” – napisał WWE Hall of Famer i były mistrz świata na X, po czym podpisał się trzema emotikonami klaskającymi w dłonie i ukłonem w stronę swojego Busted Open Radio i WWE.

Na początku tygodnia wygasł kontrakt Henry’ego z All Elite Wrestling. Pomimo odejścia z AEW, najsilniejszy człowiek świata zamierza nadal angażować się w branżę rozrywki sportowej, mówiąc na początku tego tygodnia: „Nie odchodzę z wrestlingu. Mówię tylko, że poświęcę trochę czasu na popracowanie nad kilkoma projektami i wrócę z pełną mocą. Bo to właśnie robię.”

Być może w wolnym czasie Henry mógłby przedstawić Stylesa utalentowanemu krawcowi, który doceniał styl łososiowej marynarki i potrafił używać takich odcieni do tworzenia eleganckich ubrań, dzięki którym Fenomenalny wyglądał naprawdę wyjątkowo.

READ  Policja twierdzi, że w śmierci rapera Big Scara z Memphis nie było faulu - FOX13 News Memphis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *