Reakcja Matty'ego Healy'ego na „Diss Track” Taylor Swift z „Tortured Poets Oath”

Matty Healy odpowiada Taylor Swift Sekcja torturowanych poetów Utwór nawiązuje do wydania głównego wokalisty z 1975 roku.

Z Healy'm skontaktował się ktoś z Los Angeles i poproszono go o „ocenę” przypisanej mu „ścieżki na płycie”.

„Moja ścieżka?” Och!” – powiedział w udostępnionym filmie Na. „Nie słuchałem tego zbyt wiele, ale jestem pewien, że jest dobre”.

Ciotka Hailey, Debbie Deeds, podzieliła się przemyśleniami na temat swojego siostrzeńca, który zainspirował piosenkę na podwójny album Swift.

„Pisie o wszystkich swoich związkach, prawda? Nie sądzę, żeby to w ogóle było dla niego szokiem” – powiedziała. Codzienna poczta Od jej siostrzeńca. „Jest bardzo zadowolony ze swojego nowego związku, więc jestem pewien, że skupi się na tym” – dodał.

W utworze Swift „Guilty as Sin” autorka tekstów wspomina, że ​​ktoś przysłał jej piosenkę „The Downtown Lights” zespołu The Blue Nile z 1989 r., a zespół Hailey stwierdził, że to jego „ulubiony zespół wszechczasów”.

Szybki Sekcja torturowanych poetów Rekordy na Spotify zostały pobite. Streamer poinformował niedawno, że podwójny album stał się pierwszym albumem, który przekroczył 1 miliard odtworzeń w ciągu jednego tygodnia, w zaledwie pięć dni.

Poprzedni album z największą liczbą odtworzeń w tygodniu również pochodził od Swift, a jego najnowsze wydawnictwo pt. północw październiku 2022 r.

Poprzedni rekord, który Swift pobiła swoim najnowszym dziełem, był najczęściej odtwarzanym albumem w ciągu jednego dnia, przekraczając 200 milionów odtworzeń. Swift ma teraz trzy najczęściej odtwarzane albumy w ciągu jednego dnia, utrzymując poprzednie rekordy północ I 1989 (wersja Taylora).

READ  Premiera filmu Mandalorian sezonu 3 - The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *