Redakcja: Czy nadszedł czas na wypożyczenie iPhone’ów?

Źródło: Kristen Romero-chan / iMore

Wraz z wiosennym wydarzeniem Apple w lusterku wstecznym i pojawieniem się nowych urządzeń wśród klientów, rozpoczął się to powolnym tygodniem w dziedzinie technologii. Potem uderzył w czwartek. Wtedy Mark Gorman z Bloomberg powiedział, że Apple może wkrótce pozwolić ludziom Subskrybuj pakiet sprzętu po raz pierwszy. Jeśli ta plotka jest prawdziwa, może to zmienić grę i szybko. Pierwszy abonament można ogłosić już we wrześniu. O tym też słyszeliśmy 2023 MacBook Air, który może mieć nową nazwę, może dowiedzieć się więcej o niedawno wydanym Mac Studio.

Czy Apple przejdzie na Rent-a-Center?

W ostatnich latach Apple coraz bardziej polegał na subskrypcjach, aby dorównać wynikom finansowym, ponieważ wzrost sprzedaży iPhone’a nieuchronnie zwalniał. Do tej pory subskrypcje te dotyczyły wyłącznie treści cyfrowych, takich jak muzyka, gry i zajęcia fitness. W ciągu zaledwie kilku miesięcy Apple może zaprezentować swój pierwszy plan subskrypcji sprzętu bezpośrednio powiązany z nadchodzącą serią iPhone’a 14. To jest poprawne; Wkrótce możemy wypożyczyć iPhony.

Według Gurmana Apple pracuje nad usługą subskrypcji, która będzie obejmować iPhone’a lub inne produkty sprzętowe oraz ich istniejące pakiety cyfrowe, takie jak Apple Music i Apple Arcade. Wszystko to dostajesz za jedną miesięczną opłatę.

Poza nagłówkiem Gurman nie podał szczegółów na temat potencjalnej usługi subskrypcji sprzętu Apple. Miał jednak rację, wskazując, że byłby to „największy dotychczasowy wzrost Apple w automatycznie powtarzającej się sprzedaży”. Jak zasugerował Oliver Salam: „Używanie iPhone’a jako bramy do usług Apple jest genialne i ironiczne”.

Nie zrozum mnie źle jako konsumenta; Podoba mi się pomysł płacenia jednej (małej?) opłaty miesięcznie za wszystko od Apple. Obawiam się jednak, że taka oferta może szybko sprawić, że firma będzie zbyt leniwa, by wprowadzać innowacje, zwłaszcza jeśli takie abonamenty, jak automatyczne dzierżawy, są trudne do wypowiedzenia. Bez wątpienia usłyszymy o tym więcej w nadchodzących miesiącach, więc uważaj! Wypożyczasz iPhone’a?

READ  Tematy rozpoczynają się od krótkiego quizu przypominającego TweetDeck, obejmującego posty w czasie rzeczywistym

to jest MacBooka prawidłowy?

MacBooka Air M1Źródło: Daniel Bader / iMore

Zaledwie dwa tygodnie temu zasugerowałem, aby Apple ponownie rozważyło użycie Pojedyncza nazwa MacBooka Dla przyszłego laptopa. Teraz przychodzi słowo, że Apple może to ujawnić Pierwszy nowy 15-calowy MacBook Od 2019 roku nazywa go… MacBookiem.

Nie jestem wróżbitą, ale dla Apple zawsze ma sens posiadanie domeny MacBooka Ustawione w linii; Potrzebowała do tego MacBooka. Teraz wygląda na to, że może się to powtórzyć, i chwała dla Apple, jeśli to prawda.

Nowy MacBook może pojawić się pod koniec 2023 roku i dołączyć do 14-calowy i 16-calowy MacBook Pro 2021. Zaktualizowany MacBook Air i 13-calowy MacBook Pro mają pojawić się jeszcze w tym roku.

Płatność Mac Studio

najlepszy mac z jabłka, mądry projektMac Studio zaczyna trafić do drzwi kupujących w tym tygodniu. Apple zrobił wszystko, aby promować nowe urządzenie, które zaczyna się od 1999 USD.

Kate Bergeron, wiceprezes Apple ds. inżynierii sprzętu, Na przykładUsiadł z GQ na rzadkim wywiadzie. To wyszło niedawno Odwiedź TechCrunch Z prezesami Apple, Tomem Bogerem i Shelley Goldberg.

Mac Studio nie jest odpowiedni dla większości nabywców komputerów Mac ze względu na swoją cenę. Jednak wspaniale jest widzieć ludzi innych niż Tim Cook, którzy naciskają na nowy produkt. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę, kogo Apple używa do promowania swoich od dawna plotkowanych zestawów słuchawkowych AR/VR.

okrzyki i dzięki za przeczytanie,

Brian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *