Trener Colts Frank Reich o przejęciu QB Matt Ryan: Potrzebowaliśmy siebie nawzajem

Koło środkowe w Indianapolis Nie mogę pozostać niezauważony Colts mają wejść w 2022 r. wraz ze startem piątego ćwierćfinału w wielu sezonach.

Według badań NFL Colts to jedyna drużyna w historii NFL, która miała 15 różnych startów w QB z 15 meczami w czterech kolejnych sezonach. Andy jest na dobrej drodze, by następnie rozszerzyć tę wspaniałą statystykę dostwać Długie jastrzębie QB Matt Ryanktóry nie opuścił meczu od 12 sezonów.

Frank Reich, który był głównym trenerem Colts przez każdy z tych czterech sezonów, wierzy, że Ryan jest QB nie tylko, aby zakończyć trend, ale także pomóc w doprowadzeniu Indianapolis do ziemi obiecanej.

„Myślę, że wszyscy widzieli na zewnątrz, że to było idealne dopasowanie” – powiedział Reich Tomowi Pellisero z NFL Network podczas wywiadu na dorocznym spotkaniu NFL. „Ludzie mogą powszechnie zgodzić się, że masz faceta, który nadal gra na wysokim poziomie z drużyną i składem zbudowanym tak, by robić trochę hałasu. Potrzebowaliśmy siebie nawzajem”.

Ryan początkowo nie był wtedy na radarze Colts Handel Carson Wentz powiedział przywódcom Waszyngtonu 9 marca, według Reicha. Gdy tylko pojawiły się pogłoski o lądowaniu Deshauna Watsona w Atlancie, Colts zaczęli formułować ideę przejęcia Najcenniejszego Gracza AP 2016 roku. Chociaż Watson ostatecznie Wybór Cleveland Browns, Colts kontynuowali pościg za Ryanem, kiedy uznali, że idealnie pasuje.

„Pierwszą rzeczą, na którą patrzę, jest dokładność, która wciąż istnieje i to, jak wygląda ramię” – wyjaśnił Reich. „Więc patrzę na każdy rzut z ostatnich kilku lat. Spójrz na prędkość piłki, spójrz na długość, spójrz na celność, spójrz na umiejętności motoryczne i nie widzę żadnego spadku sprawności fizycznej”.

Ryan, który będzie miał 37 lat, zanim rozpocznie obóz treningowy, był zaledwie 32 jardy od przekroczenia granicy 4000 jardów po raz jedenasty z rzędu w 2021 roku. Z All-Pro z powrotem z tyłu Jonathan Taylor Rozkwitając jako jeden z najlepszych nosicieli piłki w NFL, mała grupa szerokich odbiorców i lista siedmiu profesjonalnych graczy, jest podekscytowany tym, co jego zdaniem będzie płynnym przejściem do ataku Colts.

READ  Według raportu Buffalo Bills podpisują roczną umowę z RB Damienem Harrisem

„Nie mogę się doczekać, aby zagłębić się w ten poza sezonem z Mattem, z naszymi trenerami” – powiedział Reich. „To będzie 80 procent tego, co zrobiliśmy w przeszłości, 90 procent, ale potem nastąpią poprawki. Przyjrzymy się wszystkim jego filmom. Wyciągniemy koncepcje, które zrobił dużo w Atlancie i odniósł z nim sukces. Będziemy słuchać, jak myśli o tych rzeczach i jak uzupełniają to, co z nim robimy, a potem znajdziemy sposoby na włączenie niektórych z tych rzeczy. Wtedy na pewno usłyszę razem kilka krótkich rozmów z nim, że coś razem zrobimy.Niektóre z nich łączą to, co stare i to, co robiliśmy, a jednak jest jeszcze coś do zrobienia . I nie mogę się tego doczekać”.

Sezon Colts 2021 zakończył się katastrofą po porażka szoku tydzień 18 Jaguarom z Jacksonville, którzy wygrali trzy zwycięstwa, skutecznie wyeliminowali ich z play-offów. Reich rozpoczyna nowy dzień w Indianapolis wraz z przybyciem Ryana, ale wierzy również, że takie rozdzierające serce doświadczenie przyniesie im korzyści w przyszłości.

„Kiedy sezon zakończy się tak, jak my, pożre cię na zawsze. To nigdy nie odejdzie” – powiedział Reich. „Widziałem to w kółko, nie tylko w mojej własnej karierze, ale po prostu rozglądasz się w historii tego sportu, tak się dzieje. Dzieje się tak, gdy przechodzisz przez epicki krach lub porażkę, a potem okazuje się, że właściwie być tym samym, co prowadzi cię do przejścia na wyższy poziom. Tak myślimy i myślimy, że to się wydarzy w Indianapolis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *