Regé-Jean Page żałuje, że założył zbroję Dungeons & Dragons

  • Regé-Jean Page mówi, że jego zbroja w „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves” była „niewygodna”.
  • – Jesteś gorący przez cały dzień – powiedziała Page. „Nie możesz usiedzieć w miejscu. Pot nigdzie się nie zbiera”.
  • Page powiedział wcześniej, że całe jego szkolenie do filmu pozostawiło go w doskonałej formie.

Podczas gdy Reggie Jean Page przypisuje „Dungeons & Dragons: Honor of Thieves” doprowadzenie go do idealnej formy, aktor swobodnie przyznaje, że nie przegapiłby swojego ekranowego kostiumu: zbroi, którą opisał jako „najbardziej niewygodny strój” ze wszystkich. zużyty.

Podczas wywiadu dla BBC Radio 1 (Za pośrednictwem Entertainment Weekly), aby promować film, Page zażartował, że popełnił „błąd Roberta Downeya Jr.”, odnosząc się do Downeya Jr., kto kiedyś powiedział Podczas „Mój następny gość nie potrzebuje wprowadzenia z Davidem Lettermanem” przywdział nieporęczną zbroję Iron Mana z „Avengers: Koniec gry”. Zamiast tego zespół efektów specjalnych zdecydował się dodać kostium później.

„Jak strzelanie w zbroi nie jest tym, gdzie chcesz być” – powiedziała Paige, dodając: „Jesteś gorący przez cały dzień. Bey. To było pyszne.”

Aktor wcześniej omawiał swój kostium z „Dungeons & Dragons”. z różnymi Na rozdaniu Oscarów w 2023 r. w marcu.

„Wszystko wbija ci się w żebra” — wyjaśnił. „Próbujesz wykonać te złożone sekwencje walki i nic nie porusza się tak, jak powinno. Kolczuga. Zbroja płytowa? Nic z tego nie jest stworzone dla wygody”.

Zaletą całego ciężkiego treningu Page’a do roli Xenka była jego niezwykle sprawna budowa ciała.

„Wchodząc w to, stałem się naprawdę dobry w posługiwaniu się mieczami” – powiedział. przez odlewaną płytę na Comic-Con w 2022 r. „To było mnóstwo seksownych treningów, więc moje uda mnie dobijały i miałem najlepszy tyłek w moim życiu. To był najlepszy czas, jaki można sobie wyobrazić w tej pracy. Spędziłem czas tresować i zabijać smoki”.

READ  Film Super Mario Bros. po cichu wypuszcza dwa kolejne zwiastuny

Publiczność i krytycy również wydawali się dobrze bawić. „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves”, które obecnie istnieje 91% nowa ocena Na zgniłych pomidorach Wygenerował 71,5 miliona dolarów według Paramount w światowych kasach w weekend, co dobrze wróży filmowi teatralnemu i potencjale kontynuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *