Rekruci Oregon FC: pięciogwiazdkowy OL Josh Conerly Jr angażuje się w Ducks na USC w klasie 2022

Andrew Ivins / 247 Sport

Josh Conley Jr., pięciogwiazdkowy atakujący liniowy i potencjalny 15. w klasie 2022, ogłosił swoje zaangażowanie w Oregon i pierwszoroczny trener Dan Lanning w piątek na żywo w CBS Sports HQ. 6-stopowy i 283-funtowy zawodnik z Rainer Beach High School w Seattle wybrał kaczki zamiast USC. Pod koniec zeszłego tygodnia trojany zajęły się jego usługami, ale kaczki rzuciły się i zatrzymały Connerleya na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku.

„Powiedziałbym, że na początku tego tygodnia zacząłem skłaniać się ku Oregonowi” Conley powiedział 247Sports.

Conley był jedynym wcześniej niezobowiązującym graczem w Top 100 rankingu 247Sports Composite Rankings w cyklu rekrutacyjnym 2022. Jest najlepszym rekruterem w stanie Waszyngton I atak nr 2 w kraju. Gabe Brooks, analityk rekrutacji Midlands w 247Sports, porównał go do Larmy’ego Tunsella, gwiazdy Houston Texans. Brooks przedstawił następujący raport badawczy na temat Connelly’ego.

„Zbuduj sportowca o wysokości i wzroście wymaganym do długotrwałej zabawy na świeżym powietrzu” – napisał Brooks. „Pochyl się pod względem masy i pozycji, z wielkim śladem. Zbudowany jak obrońca jumbo na obręczy z postawą ofensywnego liniowego. Sportowe zachowanie wzmocnione na litym drewnie jest widoczne w siatce, doskonała mobilność dużego człowieka, zaawansowana prędkość stopy i przestrzeń atletyzm prowadzi do koszmaru drugiego poziomu w grze biegowej.

Oregon ma teraz 16 zobowiązań w klasie 2022, a Connerly jest jedynym pięciogwiazdkowym pickupem.

READ  Von Miller: Chcę się dowiedzieć z baranami, zanim zbadam wszystkie moje opcje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *