Zmotoryzowane łóżko do gier pozwala odpocząć Twojej głowie

tutaj w krawędźlubimy pisać od czasu do czasu o Game Thrones, czy tak jest w postaci skorpionówA półkolaalbo… no nie jestem pewien Jak to opisać. Ale ważną rzeczą w tronach jest to, że korona często waży ciężko – będąc najlepszym graczem i grając w grę cały czas To może być męczące. Na szczęście, Gizmodo Znaleziony Jedna rzecz, która w tym pomaga: zmotoryzowane łóżko do gier, które za naciśnięciem jednego przycisku przenosi Cię z trybu uśpienia do trybu pwningu, jednocześnie mając pod ręką konfigurację do gier.

ten Elektryczne łóżko do gier Bohot A łóżko biurko Zaprojektowany do pracy w tandemie: Twój zestaw spoczywa na regulowanym biurku, które jest zaprojektowane z łóżkiem, pod którym można się oprzeć, a rama łóżka wykorzystuje silniki do podniesienia pleców i kolan do pozycji siedzącej (chociaż nie jest to wygodne). Po sesji gry możesz użyć pilota umieszczonego przy łóżku, aby opuścić się z powrotem do pozycji do spania, dzięki czemu możesz odwrócić się i odpocząć zmęczonemu oczom. Może również oddzielnie podnosić lub opuszczać sekcje głowy i stóp, co zapewnia konfigurowalne pozycje do spania i siedzenia.

Dostępna jest również flota akcesoriów. Strona internetowa Bauhutte sugeruje sparowanie z nim łóżka do gier „rydwan mocy” Kto przechowuje paliwo do gier? Kombinacja wieszaka na ubrania, stołu i szafki (oczywiście dla urządzeń peryferyjnych do gier), a nawet „Ninja Nessie 4G” To sprawia, że ​​jesteś przebrany, jakbyś był w grze. Bauhutte nie tylko sprzedaje łóżko/krzesło do gier, ale także styl życia. Warto zauważyć, że firma najwyraźniej działała do tego momentu: istniał plik Wersja bez silnika Od przygotowania łóżka do gier w 2020 roku, a w 2021 roku my Słyszałem o łóżku do gier. Teraz to wszystko łączy się w błogość robota.

READ  Do tej pory specjalnie dla Vision Pro firmy Apple zaprojektowano nieco ponad 150 aplikacji

Śpij w Ninja Onesie 4G w otoczeniu produktów Bauhutte.
Zdjęcie: Bauhutte

Chociaż nie wyobrażam sobie, aby ten produkt był bardzo wygodny jako łóżko lub krzesło, nie sądzę, aby całkowicie opisywać ten produkt w całości. Dla kogoś, kto mieszka w bardzo małej przestrzeni, takiej jak pojedyncza sypialnia lub apartament typu studio, może to być wygodny sposób na umieszczenie zarówno łóżka, jak i biurka w ciasnej przestrzeni. Może być również przydatny dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej; Niezwykła pomoc przy wstawaniu z łóżka może okazać się mechaniczna.

Gizmodo Sama rama łóżka kosztuje około 480 USD (lub 59 800 jenów), a sprzedawca wystawił ją na Amazon za około 680 USD (84 709 jenów). z rankingiem gier. Rama ma około 78 cali długości i 37 cali szerokości, co pozwala na jej przenoszenie amerykański podwójny materac. Niestety Bauhutte wydaje się być zbyt Głównie skupienie W sprzedaży łóżko w rodzimej Japonii, pojedyncza rama jest Sprzedawane na Amazon w Japonii.

Dzięki Bogu tam Wiele innych zmotoryzowanych ram łóżek na zewnątrz? – Choć trudno określić, czy bez powiązanej marki biurowej i gracza wyglądałoby to tak samo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *