Wołodymyr Zełenski opowiada, co widział w Buczy przez 60 minut: „Śmierć. Tylko śmierć”.

Reporter 60 Minutes Scott Bailey przeprowadza wywiad z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim w budynku rządowym w Kijowie, aby wyemitować dwuczęściowy reportaż w niedzielę, 60 minut po relacjonowaniu Masters.

„Co świat powinien zrozumieć?” zapytał Billy Zełenski.

„Bronimy zdolności człowieka do życia we współczesnym świecie. Mówią, że opowiadamy się za zachodnimi wartościami. Zawsze mówię: jakie są zachodnie wartości? Ktoś, kto mieszka w Stanach Zjednoczonych lub Europie, czy też nie lubi dzieci, nie nie chcą, żeby ich dzieci szły na studia albo nie chcą, żeby ich dziadek żył sto lat, my mamy te same wartości.Bronimy prawa do życia. Nie sądziłem, że to prawo jest bardzo kosztowne. ludzkie wartości. Aby Rosja nie wybrała tego, co powinniśmy robić i jak korzystać z moich praw. Bóg i moi rodzice dali mi to prawo” – powiedział Zełenski.

Bailey udał się także do Buczy, gdzie zabito mieszkańców i pojawiły się dowody zbrodni wojennych. Zełenski odwiedził Bucza w tym tygodniu; Kiedy Billy zapytał go, co tam widział, Zełenski odpowiedział: „Śmierć. Po prostu śmierć”.

Bailey donosił o wojnie na Ukrainie od jej wybuchu. Porozmawiaj z uchodźcami i osobami próbującymi im pomóc z dworca kolejowego blisko granicy Polski z Ukrainą oraz Wbudowani wolontariusze medyczni We Lwowie dostarczano krajowi bardzo potrzebne zaopatrzenie, gdy atakowano szpitale, zakłady opieki zdrowotnej i karetki pogotowia.


Wołodymyr Zełenski opowiada 60 minut o dowodach, jakie Ukraina ma na temat rzekomych rosyjskich zbrodni wojennych

00:59

READ  Brexit złamał podstawy gospodarcze Wielkiej Brytanii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *