„Resident Alien” przenosi się do USA wraz z przedłużeniem 4. sezonu

To jest oficjalne: Obcy mieszkaniec Został przedłużony na czwarty sezon w nowym domu NBCUniversal, USA Network, po przejściu od kablowego rodzeństwa Syfy.

Jak w zeszłym miesiącu donosił wyłącznie portal Deadline, jest mało prawdopodobne, aby ten dziwaczny komediodramat science-fiction był kontynuowany na Syfy, a przeprowadzka do USA była najbardziej realną opcją na czwarty sezon przy znacznych cięciach budżetowych. To posunięcie daje USA drugą nową serię scenariuszową, dołączającą do niedawno nabytego dramatu prawniczego Zaklinacz deszczu Gdy oryginalna, dobrze prosperująca marka powraca na scenę ze składem inspirowanym wspaniałą erą „Blue Sky” sieci, która trwała przez większą część pierwszej i drugiej dekady XXI wieku.

Wraz z przeprowadzką do USA, NBCU chce to ujawnić Obcy mieszkaniec Szerszej publiczności zasugerowano możliwość crossovera dzięki udanej emisji serialu w serwisie Netflix. Pierwszy sezon znalazł się na liście 10 najpopularniejszych seriali anglojęzycznych na świecie w ciągu pierwszych pięciu tygodni od premiery.

Sezon 3 Obcy mieszkaniec Łączna liczba widzów osiągnęła 3,3 miliona (+4% w porównaniu z S2) i 1 milion w wersji demonstracyjnej w wieku 18–49 lat (+36% w porównaniu z S2) na wszystkich platformach przez 35 dni. Podobnie jak sezon 3, sezon 4 będzie dostępny na urządzeniu do transmisji strumieniowej NBCU Peacock, a plany dotyczące przyszłych okien są wciąż w przygotowaniu.

POWIĄZANE: Hulu zamawia pilota komediowego od Maxa Mutchnicka, Davida Kohana i Ryana Murphy’ego z Nathanem Lane’em, Mattem Bomerem i Lindą Lavin w rolach głównych

Nie ma jeszcze informacji na temat przyszłości jedynego obecnie oryginalnego serialu scenariuszowego w USA, Chucky, Jest udostępniany Syfy. Załączona jest także ostatnia spisana lista Reginald Wampir A także koprodukcja kanadyjska Nierealne Nieruchomości.

Zainspirowany komiksami Dark Horse, Obcy mieszkaniec Opowiada o rozbitym kosmicie imieniem Harry (Alan Tudyk), którego tajną misją jest zabicie wszystkich ludzi. W sezonie 3 Harry przysięga współpracować z generałem MacAllisterem, aby uwolnić Ziemię od szarych kosmitów, co staje się trudniejszym zadaniem, gdy odkrywa, że ​​szary hybrydowy Joseph podjął pracę w mieście jako nowy zastępca. Dodatkowo, kiedy Harry po raz pierwszy się zakochał, miał trudności z pogodzeniem pracy z życiem osobistym.

READ  Chris Hemsworth „wziął wolne od pracy” po przygotowaniu się na chorobę Alzheimera

W serialu występują także Sarah Tomko, Corey Reynolds, Alice Wetterlund, Levi Fiehler, Elizabeth Bowen, Judah Prehn i Meredith Garretson.

obcy mieszkaniec, Dobrze oceniony, a jego pierwsze dwa sezony uzyskały średnio 97% na Rotten Tomatoes, został zaadaptowany dla telewizji przez producenta wykonawczego Chrisa Sheridana, który pełnił funkcję showrunnera od premiery serialu i pozostaje u steru przez nadchodzący czwarty sezon. . Producentami wykonawczymi są Mike Richardson i Keith Goldberg z Dark Horse Entertainment, Justin Falvey i Darryl Frank z Amblin TV oraz Nastaran Depay.

Serial jest produkowany przez UCP, oddział Universal Studio Group, we współpracy z Amblin TV i Dark Horse Entertainment.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *