Ricochet opuszcza WWE Raw w karetce po ataku Braunbreakera

Ricochet opuścił Raw w karetce po tym, jak w poniedziałek został zaatakowany przez Braunbreakera.

Obaj zapaśnicy poszli za kulisy imprezy, zanim Breaker rzucił Ricocheta na podłogę. Następnie Breaker uderzył Ricocheta przednią szybą samochodu, pozostawiając go wyraźnie wstrząśniętym.

Następnie Ricochet został załadowany do karetki, a dołączyła do niego jego narzeczona Samantha Irvin.

Poniedziałkowa gala mogła być ostatnim występem Ricocheta w WWE. 35-letni gwiazdor podobno poinformował firmę, że planuje odejść po wygaśnięciu kontraktu latem tego roku.

„Powiedziano nam, że Ricochet ma zostać usunięty z fabuły WWE wkrótce przed wygaśnięciem kontraktu” – powiedział Mike Johnson z PW Insider. wspomniany w sobotę.

Johnson poinformował również, że Ricochet nie ma zaplanowanych więcej występów WWE po poniedziałkowym Raw (h/t Cageside Seats Shawna Reutera). Chociaż Ricochet może pewnego dnia powrócić do WWE, wydaje się, że jego czas w firmie może się już skończyć.

Podczas swojej kariery w WWE Ricochet zdobył WWE Intercontinental Championship, United States Championship i WWE NXT North American Championship.

Gdyby to był ostatni raz, kiedy Ricochet wkroczył na ring WWE, prawdopodobnie wolałby zakończyć karierę na innych warunkach.

READ  Henry Cavill nie wróci do Wiedźmina, mimo utraty roli Supermana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *