RIP Jansen Panettiere, aktor Walking Dead, brat Haydena

Jansena Panettiere’a
zdjęcie: Amanda Edwards (Getty Images) (Obrazy Getty’ego)

Jansena Panettiere’a Aktor, który wystąpił w kanał DisneyaregionalnyfilmyI chodzące trupyI wszyscy nienawidzą Chrisa, i brat krzyczeć 6 Gwiazda Haydena Panettiere, umarł. TMZ Jako pierwszy doniósł o Panettierejego śmierć w niedzielę wieczorem. Jego śmierć została później potwierdzona przez Reprezentujący Haydena L Reporter z Hollywood. Przyczyna śmierci nie jest znana. Miał 28 lat.

Urodzony 25 września 1994 r. W Palisades w stanie Nowy Jork, jako syn byłej aktorki telenoweli Leslie Fogel i porucznika straży pożarnej Alana „Skip” Panettiere’a, jest Zadebiutował jako aktor w TakS 2000. W wieku zaledwie sześciu lat odniósł wczesny sukces w telewizji dla dzieci, występując w The Nawet StevensaI Niebieskie prowadniceDisney Channel Oregionalny mspełnić Rejs tygrysau boku swojej siostry i Billa Pullmana. Występuje także gościnnie w jednym z odcinków sitcomu Wszyscy nienawidzą Chrisa. Panettiere był nominowany do nagrody Young Artist Award 2008 za oryginalny film Nickelodeon Ostatni dzień lata.

Ostatni dzień letniej promocji filmowej Nickelodeon – lipiec 2007

Tak jest przez cały rok 2000 Został działającym aktorem głosowym, ma na swoim koncie m.in Wyścigi w paskiI botyI Epoka lodowcowa: upadek. W 2005 roku dostał główną rolę w serialu animowanym Nickelodeon exeTruman X gra.

Działając konsekwentnie przez lata 2010, Panettiere nadal działał NA główne przestępstwa I chodzące trupy. Jak pokazano w Kowalthriller z 2012 roku z udziałem Alfreda Moliny i Lauren Bacall oraz MTV jak wysoko 2. Jego ostatnie role są w 2021 roku Bart Bagelsby i dżin ze śmieci i 2022 Kochać i nie kochać.

Panettiere On też był Artysta, który podzielił się swoją pracą Instagram. Rzecznik praw zwierząt i środowiskaPracował również z Fundacja WhalemanaOrganizacja zajmująca się badaniem i ochroną oceanów.

READ  „Outside Banks” zginął na oczach Chase'a Stokesa w wypadku w wyniku uderzenia i ucieczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *