Rodzina Juliana Sandsa chwali „heroiczne” poszukiwania zaginionego aktoraCNN

rodzina Zaginiony brytyjski aktor Julian Sands May podziękowała „heroicznym” zespołom poszukiwawczym w Kalifornii za ich wysiłki w zlokalizowaniu go, podczas gdy załogi kontynuują przeszukiwanie obszaru Mount Baldy.

65-latek, najbardziej znany z ról w filmach „Pokój z widokiem” i „Arachnofobia”, po raz pierwszy został zgłoszony jako zaginiony 13 stycznia po tym, jak udał się na pieszą wycieczkę w góry San Gabriel w hrabstwie San Bernardino.

W poniedziałek biuro szeryfa hrabstwa San Bernardino udostępniło oświadczenie rodziny Sands na Twitterze, w którym zidentyfikowano kilka organizacji zaangażowanych w działania, w tym wyspecjalizowane zespoły zajmujące się psami i jaskiniami.

„Nasze szczere podziękowania kierujemy do współczujących członków Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino koordynujących poszukiwania naszego ukochanego Juliana, a także do bohaterskich zespołów poszukiwawczych wymienionych poniżej, które stawiają czoła trudnym warunkom na ziemi i w powietrzu, aby sprowadzić Juliana domu” – czytamy w oświadczeniu.

Rodzina Sandsa powiedziała, że ​​była „głęboko poruszona” wsparciem, jakie otrzymała w kilka dni po jego zniknięciu.

Departament szeryfa dodał, że gdy operacja rozpoczyna się 11 dnia, „przypomina nam się o czystej determinacji i bezinteresowności wszystkich osób, które pomagały w tych poszukiwaniach”.

Urzędnicy powiedzieli wcześniej, że dźwięki telefonu komórkowego z 15 stycznia doprowadziły ich do przekonania, że ​​​​Sands, wieloletni mieszkaniec Los Angeles, zaginął w pobliżu obszaru Mount Baldy w górach San Gabriel, na północny wschód od Los Angeles.

Jednak zła pogoda sprawiła, że ​​warunki były zbyt niebezpieczne dla załóg naziemnych, więc w zeszłym tygodniu zamiast tego poszukiwania zostały przeprowadzone przez helikoptery i drony.

„Nie ma nic na stole. Oczywiście warunki są dość ekstremalne” – powiedziała CNN Mara Rodriguez, rzeczniczka biura szeryfa hrabstwa San Bernardino. „Po prostu nie wiemy, jaka będzie frekwencja”.

W poniedziałek Departament Policji San Bernardino ujawnił również, że szuka kolejnego zaginionego turysty w Mount Baldy. Urzędnicy powiedzieli, że Jin Zhong, lat 75, nie wrócił z zaplanowanej na niedzielę wycieczki w obecnej sytuacji.

READ  „Kawaler” Clayton — odcinek 6 — streszczenie, zamieszanie w mowie, myśli Chaneya i przemówienie końcowe — Reality Steve

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *