Roger Goodell o komentarzach Harrisona Butkera: W społeczności NFL panuje „różnorodność opinii i myśli”

W zeszłym tygodniu liga NFL wydała oświadczenie dotyczące komentarzy wygłoszonych na początku tego miesiąca przez piłkarza Chiefs, Harrisona Butkera, podczas ceremonii wręczenia dyplomów. W środę komisarz NFL Roger Goodell nie dodał nic nowego do tego, co zostało powiedziane wcześniej.

Jego poglądy nie są poglądami NFL „Jako organizacja” – oznajmiło stowarzyszenie w zeszłym tygodniu. „NFL niezmiennie angażuje się w działania na rzecz włączenia społecznego. To wzmacnia naszą ligę.”

Przemawiając podczas spotkań ligowych w Nashville, Goodell powiedział (za pośrednictwem Toma Pelissero z NFL Media): „Mamy ponad 3000 graczy. Mamy menedżerów w całej lidze. Są to Mają różnorodne opinie i pomysły Tak jak to robi Ameryka. To jest coś, co cenimy.

To nie jest niedokładne. Jest to zgodne z Co powiedzieliśmy w zeszłym tygodniu. Wolność słowa pozwala Butkerowi mówić rzeczy, z którymi inni się nie zgadzają. Ci, którzy się z tym nie zgadzają, mają prawo to powiedzieć.

Nikt nie zostanie z tego powodu „odwołany”. Narzekanie na kulturę anulowania jest tylko częścią kultury składania skarg, która zawsze opiera się na znalezieniu powodu do zmartwienia. Wiele osób jest winnych uczestnictwa w kulturze żalu, niezależnie od ideologii.

Lewica wyraża swoją skargę z powodu słów Butkera. Prawica publikuje skargi na Butkera. Jak Jon Stewart wyjaśnił w poniedziałkowy wieczór: „Gniew jest motorem naszej nowoczesnej gospodarki medialnej„.

Dla NFL wyzwaniem jest znalezienie równowagi pomiędzy poszanowaniem możliwości wyrażania swoich opinii przez jednostki a interesami tych, którzy się z nimi nie zgadzają. Byłoby niesprawiedliwe, gdyby Butker wyrażał swoje poglądy w sposób pozbawiony przemocy, zgodny ze wszystkimi zasadami i procedurami ligowymi, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jego zdolność do gry w piłkę nożną.

Na nieszczęście dla NFL nie jest to zasada powszechnie stosowana w przypadku wszystkich graczy noszących numer 7.

READ  Washington Nationals pozwalają na 29 rund przegranych, ponieważ „sprawy trochę wymknęły się spod kontroli”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *