Wzrost cen T-Mobile o 2 lub 5 dolarów za linię w przypadku niektórych starszych planów

Być może będziesz musiał przygotować się na podwyżki cen T-Mobile, jeśli korzystasz z jednego ze starszych planów firmy. Według doniesień firma ma jutro ogłosić podwyżki o 2 lub 5 dolarów za linię…

CNET Widziałem notatkę od Johna Freera, szefa grupy konsumenckiej T-Mobile, z której wynika, że ​​firma jutro powiadomi klientów, których dotyczy problem.

W notatce nie wymieniono planów, których to dotyczy, ale Freer wyraźnie stwierdza, że ​​ceny planów objętych najnowszym pakietem Go5G operatora nie wzrosną. To samo dotyczy „milionów klientów” objętych Gwarancją blokady cen T-Mobile, która, jak twierdzi, będzie obowiązywać tych osób.

Freer stwierdza w notatce, że T-Mobile podnosi ceny dotychczasowych planów „po raz pierwszy od prawie dziesięciu lat” i że podwyżki mają na celu „dotrzymanie kroku rosnącej inflacji i kosztom”.

Raport mobilny Otrzymałem potwierdzenie od wewnętrznej grupy dostaw.

T-Mobile potwierdził, że klienci korzystający z planów Simple Choice i ONE odczują wzrost cen, a także potencjalnie starszych/innych planów, w tym potencjalnie Sprint […]

Podwyżki mają wejść w życie w cyklu rozliczeniowym rozpoczynającym się 5 czerwca. Klienci dotknięci wzrostem będą otrzymywać wiadomości tekstowe od 9:00 czasu wschodniego i dotrą do 19:00 czasu PT. Te wiadomości tekstowe będą prawdopodobnie rozłożone w ciągu dnia, aby zmniejszyć liczbę klientów dzwoniących i odwiedzających sklepy.

Firma już wcześniej wpadła w kłopoty, gdy planowała przenieść klientów ze starszych planów na nowsze, droższe. Kiedy plany wyciekły, T-Mobile stwierdził, że to tylko test na małą skalę, a następnie porzucił ten pomysł.

T-Mobile podjął w 2017 roku zobowiązanie znane jako Obietnica zerwania umowy. Firma podała, że ​​jeśli podniosą Twoje stawki i zdecydujesz się odejść, będziesz płacić cykliczne opłaty za usługę za ostatni miesiąc. Obowiązek ten wygasa w przypadku każdego, kto planuje plan po 28 kwietnia 2022 r.

READ  W tej chwili nie ma planów podniesienia ceny przełącznika

Obraz z fotografii Prano NA Usuń rozpryski

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *