Rory McIlroy wygrywa w NBA, gdy Tiger Woods cierpi na ból nóg | PAR USA

Tiger Woods cierpiał na tyle, że nie pozwolono mu oglądać pierwszych rzędów, gdy Rory McIlroy Ścigał się o prowadzenie w start-upie w US PGA 104. Gdy McIlroy poślizgnął się na przestrzeni lat – 65 lat był najlepszym startem Irlandii Północnej do major od 2011 US Open, które wygrał z łatwością – Woods zapewnił ponure przypomnienie skalę jego toczących się fizycznych zmagań.

Woods, który gra w swoim drugim turnieju, odkąd złamał prawą nogę w wypadku samochodowym w lutym zeszłego roku, naprawdę jasno otworzył Southern Hills. Podzielił dziesiąty dołek, pierwszy i dwa usiadły poniżej poziomu po piątej. Jednak do czasu, gdy Woods mocno kuleje, wypełniając obowiązki medialne po trasie, podpisał kontrakt z 74 i wyraźnie odczuwał ból.

„Moje nogi nie są tak wygodne, jak bym chciał” – powiedział. „Rozpoczniemy proces regeneracji i poszukamy go jutro. Po prostu nie mogę tego załadować. Ładowanie boli, naciskanie go boli, chodzenie boli i skręcenia boli. To tylko golf. u mnie w porządku.”

Co, biorąc pod uwagę, że Woods jest tak blisko związany ze sportem, wydaje się być całkiem poważną sprawą. Jest to początek niedawnego powrotu Woodsa, ale może nadejść czas w niezbyt odległej przyszłości, kiedy będzie się zastanawiał, czy jego ciało poradzi sobie z golfem na najwyższym poziomie.

15-krotny główny mistrz dodał: „Nie trafiłem zbyt wielu dobrych żelazek. Prowadziłem to dobrze, ale moje żelazka nie były zbyt dobre. Nie dostałem piłki zbyt blisko. Świetnie zacząłem i nie kontynuowałem tego. Naprawdę nie wyglądałem na ptaka. Walczyłem, aby wrzucić piłkę do zielonej siatki i przegapiłem kilka żelazek w obu kierunkach. To był frustrujący dzień.

Był czas, kiedy McIlroy był onieśmielony wspaniałym partnerstwem ze swoim idolem. Podczas burzliwej pierwszej trasy koncertowej w Tulsie, McIlroy wziął wszystko bez trudu.

READ  W przypadku opóźnień pogodowych Kyle Larson poprowadzi Indy 500 podczas wyścigu NASCAR Cup Series
Tiger Woods przyznał, że jego noga sprawiała mu dyskomfort po zdobyciu czterech punktów powyżej par 74.
Tiger Woods przyznał, że jego noga sprawiała mu dyskomfort po zdobyciu czterech punktów powyżej par 74. Zdjęcie: Michael Madrid/USA Today Sports

Dotarł do sześciu poniżej poziomu przez 14 dołków. Kibice z piętnastego i siedemnastego miejsca zagrozili McElroyowi, że zmieni świetny występ na trasie. Zwycięzca tego turnieju w 2012 i 2014 roku został na końcu zrzucony z wysokości 19 stóp, aby zapewnić słabą pracę. To ważny wiersz. McIlroy ma teraz szybki start w dyscyplinie, która goni go od dłuższego czasu. Jednym z nich są Amerykanie Will Zalatores i Tom Hogg. Matt Kobar i meksykański Abraham Anser siedzą przy minus trzeciej. Podobnie Justin Thomas po solidnym popołudniu od mistrza z 2017 roku.

„To świetny początek, ale nie wybiegam przed siebie” – powiedział McIlroy. Mogłem dziś z łatwością strzelić 68 lub 69 i nie jeździć, ale gdybym grał w tym samym golfie, byłbym tak samo pozytywny, jak teraz.

„Uderzyłem kilka świetnych strzałów na tee, kilka świetnych strzałów żelaznych i wywierciłem kilka świetnych kopnięć. Zrobiłem dziś wszystko, co musiałeś zrobić. Będę to robił przez następne trzy dni, jeśli będę miał szansę wygrać.”

Trzeci członek grupy namiotów imprezowych, Jordan Spiethtak jakby wyglądał, gdy był w drodze do 72. Jego marzenia o ukończeniu tutaj Wielkiego Szlema są wciąż żywe, ale tylko słuszne.

Szybka porada

Jak mogę zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia o wiadomościach sportowych?

Wyświetlacze

  • Pobierz aplikację Guardian z iOS App Store na iPhone’y lub Google Play Store na telefony z Androidem, wyszukując „The Guardian”.
  • Jeśli masz już aplikację Guardian, upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji.
  • W aplikacji Guardian dotknij żółtego przycisku w prawym dolnym rogu, a następnie przejdź do Ustawień (ikona koła zębatego), a następnie Powiadomień.
  • Włącz powiadomienia sportowe.

Dziękujemy za twoją opinię.

Ten zwycięzca turnieju z 1991 roku, John Daly, używając buggy, był widoczny w tabeli liderów dla dwóch do dwóch, ale oszołomiony cztery z ostatnich pięciu dołków zamknął 72. 56-latek nie myślał o dyskutowaniu o swoim biegu.

Numer 68 Camerona Smitha był imponujący, biorąc pod uwagę, że zawierał podwójnego ducha i trzy duchy. „Moja gra wyglądała naprawdę dobrze, a karta wyników czasami mówi inaczej” – powiedział Australijczyk.

Szkot Robert MacIntyre, który dąży do dziewięciu cut-offów z dziewięciu w głównych kategoriach, rozpoczął z wynikiem 70. Mistrz świata nr 1 i Masters Scottie Scheffler znajduje się w odległości od MacIntyre’a.

Lee Westwood nr 75 został przyćmiony przez doniesienia, że ​​jego wieloletni sponsor, UPS, zakończył współpracę z Anglikiem z powodu jego pragnienia bycia częścią wspieranego przez Arabię ​​Saudyjską LIV. golf Serie. Uważa się, że Sean Bratch, dyrektor handlowy LIV, złożył rezygnację. W dniu, w którym McIlroy zaprezentował najlepszych w golfie, te ślady sumienia były podobnie ujmujące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *