Tomb Raider, nowi właściciele Deus Ex, wydadzą wiele gier

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Tomb Raider, Deus Ex & # 39;  s Nowe kwiaty idą je wydoić za wszystko, co są warte

zdjęcie: Eidos

Kiedy kupiła Embracer Group Jeździec grobowyI Były bóg I kilka innych rzeczy na początku tego miesiącaFani byli podekscytowani, że mogą faktycznie zobaczyć mniej gier z tej ukochanej serii, niż nieszczęśliwy Square Enix zdołał zrobić przez dekadę zaniedbań.

Cóż, może to zdobędziemy lub otrzymamy to wtedy, Bo w najnowszych wynikach finansowych EmbraceraPo „przytłaczającej i pozytywnej” reakcji na zakupy, firma mówi, że widzą „wielki potencjał” w wypuszczaniu jak największej liczby gier – i innych rzeczy – w oparciu o te cechy, z jaką mogą sobie poradzić.

Po zakończeniu kwartału wzmocniliśmy nasze możliwości rozwoju i portfolio własności intelektualnej, podpisując umowę nabycia Crystal Dynamics, Eidos Montreal, Square Enix Montreal, w tym między innymi Tomb Raider, Deus Ex, Thief i Legacy of Kain. Reklama spotkała się z przytłaczającą i pozytywną reakcją. Widzimy ogromny potencjał nie tylko w sequelach, ale także w remasterach, transformatorach, derywatach oraz projektach Transmedia w całej grupie.

Od 2009 do 2022 roku własność Eidos przez Square Enix przyniosła kilka dobrych rzeczy Jeździec grobowy Gry, z których ostatnia została wydana w 2018 roku. Nadzorowali również wydanie dwóch gier z Failed Game Były bóg trylogia, obie były znakomite, ale druga została wydana sześć lat temu.

Minęło dużo czasu bez dużych, nowych gier, więc fani obu grup z pewnością pokochają ogłoszenie na tym froncie. To, czy potrzebujemy regeneracji, czy regeneracji, to inna sprawa, chociaż wspomniane „podpunkty” przypominają telefon komórkowy Były bóg I Jeździec grobowy Gry – niesamowite – byłoby fajnie, dzięki.

W przypadku projektów Transmedia może to być wszystko, od animacji po filmy (ale pamiętaj, Jeździec grobowy on jest Poprzednio Pobierz anime z Netflix).

READ  OpenAI sprawia, że ​​ChatGPT jest „bardziej bezpośredni i mniej gadatliwy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *