Russell Crowe mówi, że czuje się trochę nieswojo w związku z Gladiatorem 2

Russell Crowe dzieli się swoimi przemyśleniami na temat… Ridleya Scotta Gladiator sequel, przyznając, że czuje się „trochę nieswojo” z powodu jego powstania.

W ostatnich czasach Wywiad z Kylem Meredithem„Czuję się trochę nieswojo, że kręcą kolejny film – bo oczywiście nie żyję i nie mam wpływu na to, co zostanie zrobione” – powiedział zdobywca Oscara niektóre z rzeczy, które usłyszałem, powiedziałem: „Nie, nie, nie, to nie jest część moralnej podróży tej Wyznaczonej Osobowości, ale nie mogę nic powiedzieć, to nie moje miejsce, jestem sześć stóp pod ziemią”. Zobaczymy więc, jak to będzie”.

W pierwszej dekadzie XXI wieku Crowe grał rzymskiego generała Maximusa Gladiator. Film, również wyreżyserowany przez Scotta, śledzi jego bohatera szukającego zemsty na skorumpowanym cesarzu, który zabił jego rodzinę i zesłał go w niewolę.

„Patrzę wstecz: o wiek, w jakim byłem, kiedy kręciłem ten film, i o wszystkich rzeczach, które po nim nastąpiły, oraz o drzwiach, które otworzył przede mną ten konkretny film”. Les Miserables Aktor kontynuował. „Jeśli mam być całkowicie szczery: zdecydowanie jest w tym cień melancholii, odcień zazdrości, pamiętam czasy, gdy miałem sznurki.

W sequelu Paul Mescal wciela się w dorosłego Lucjusza, który w oryginalnym filmie był przedstawiany jako młody bratanek Kommodusa, rzymskiego cesarza granego wówczas przez Joaquina Phoenixa. Powiedzieć Szanowany w zeszłym roku, że ten film był „zdecydowanie największym filmem, jaki nakręciłem”.

„Jestem zachwycony, ale trudno jest oderwać się od dziedzictwa filmu” – wyjaśnił Mescal. „Myślę, że jest naprawdę dobrze napisany i stanowi hołd dla pierwszej części, ale myślę, że mogę wkroczyć i wygodnie stworzyć własną”.

Na pytanie, czy rozmawiał z Crowe’em o oryginale Gladiator, Zwykli ludzie „Nie wiem, o czym będziemy rozmawiać” – odpowiedziała gwiazda. „Chciałabym usłyszeć jego historie z kręcenia filmu, ale postać jest zupełnie inna”.

READ  Dołącz do Shazama! Gniew bogów, ponieważ potrzebowałem pracy - The Hollywood Reporter

W zeszłym roku Crowe powiedział o nim Gladiatorzy 2„Nie wiem nic o fabule”. W końcu odkąd jego postać Maximus zmarła Gladiator”, za którą aktor zdobył Oscara, „W tym świecie jestem martwy, sześć stóp pod ziemią. I to jest ten kto.

Gladiatorzy 2Film, w którym występują także Pedro Pascal, Denzel Washington, Joseph Quinn i Connie Nielsen, trafi do kin 22 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *