Ryan Garcia aresztowany za rzekome zniszczenie hotelu w Beverly Hills

Gwiazda boksu Ryan Garcia został aresztowany w sobotę pod zarzutem wandalizmu po tym, jak hotel w Beverly Hills oskarżył go o spowodowanie szkód na kwotę około 15 000 dolarów, powiedział ESPN kapitan zegarka z Departamentu Policji w Beverly Hills.

Według policji 25-letni Garcia został aresztowany o godzinie 17:45 po tym, jak kierowca, który podwiózł go do hotelu Waldorf Astoria w Beverly Hills, wezwał policję.

Po przybyciu policji hotel zdecydował się wnieść oskarżenie, chociaż charakter szkód i zachowanie Garcii nie były od razu jasne. Po umieszczeniu w więzieniu Departamentu Policji w Beverly Hills policja podała, że ​​Garcia skarżył się na problemy zdrowotne i został następnie przetransportowany do Centrum Medycznego Cedars-Sinai w celu oceny i leczenia.

Adwokat Garcii, Darren Chavez, powiedział ESPN, że Garcia może również zostać oskarżony o publiczne spożycie alkoholu.

W oświadczeniu wydanym w sobotę Chavez stwierdził, że aresztowanie następuje w „niezwykle trudnym momencie dla Ryana, gdy zmaga się on z druzgocącymi wiadomościami dotyczącymi zdrowia swojej matki”.

„Ryan otwarcie mówił o swoich zmaganiach ze zdrowiem psychicznym przez lata, a obecnie zmaga się z ogromnym ciężarem emocjonalnym” – stwierdził Chavez w swoim oświadczeniu. „Wsparcie i zrozumienie fanów i opinii publicznej ma kluczowe znaczenie, gdy radzi sobie z osobistymi wyzwaniami. Ciężko pracujemy, aby zapewnić Ryanowi zasoby, których potrzebuje. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić mu odpowiednią pomoc i opiekę, aby rozwiązać zarówno problemy kwestie.” Natychmiastowego i długotrwałego dobrego samopoczucia. Prosimy o dalsze wsparcie i współczucie, ponieważ Ryan koncentruje się obecnie na swojej rodzinie i zdrowiu.

READ  Raporty: Patriots niesprecyzowany raport debiutanta

Garcii (25-1, 20 KO) grozi zawieszenie przez Komisję Lekkoatletyczną Nowego Jorku po pozytywnym wyniku testu na obecność zakazanej substancji Ostarine w przededniu kwietniowego zwycięstwa większością głosów nad Devinem Haneyem, w którym był bardzo zdenerwowany.

Garcia uderzył Haneya trzykrotnie, ale nie był uprawniony do zdobycia tytułu WBC junior półśredniej ze względu na 3,2 funta nadwagi.

Komisja podjęła decyzję i jego zwycięstwo może zostać anulowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *