Ryan Gosling wydaje zjadliwe oświadczenie w związku z odrzuceniem Oscara przez Gretę Gerwig i Margot Robbie

Ryan Gosling wydał oświadczenie w odpowiedzi na nominację do Oscara lalka Barbie, Wyraził swoje rozczarowanie pominięciem reżyserki Grety Gerwig i gwiazdy Margot Robbie w poszczególnych kategoriach.

Ten przebojowy film był nominowany w sumie do ośmiu Oscarów, w tym za najlepszy film, ale Gerwigowi i Robbiemu nie udało się zdobyć odpowiednio nominacji dla najlepszego reżysera i najlepszej aktorki.

Gosling był nominowany do nagrody dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę Kane’a.

W oświadczeniu, które sprawdziłem Niezależny„Jestem niesamowicie zaszczycony, że zostałem nominowany przez moich rówieśników wraz z tymi wybitnymi artystami w roku wypełnionym tyloma niesamowitymi filmami” – napisał Gosling. „I nigdy nie myślałem, że to powiem, ale czuję się też niesamowicie dumny i zaszczycony, że mogę to zrobić przedstawiliśmy plastikową lalkę o imieniu Ken”.

„Ale nie ma Kena bez Barbie i nie ma filmu o Barbie bez Grety Gerwig i Margot Robbie, dwóch osób najbardziej odpowiedzialnych za ten tworzący historię i cieszący się światową sławą film.

„Bez talentu, wytrwałości i geniuszu nikt w filmie nie zostałby rozpoznany.

„Powiedzieć, że jestem rozczarowany, że nie zostali nominowani w swoich kategoriach, byłoby niedopowiedzeniem.

Ryan Gosling i Margot Robbie w filmie „Barbie”

(Warner Bros. Rozrywka)

„Wbrew przeciwnościom, z dwiema bezdusznymi, miłosiernie nagimi marionetkami, rozśmieszyli nas, złamali nam serca, popchnęli kulturę i stworzyli historię. Ich praca powinna zostać doceniona wraz z innymi bardzo zasłużonymi nominowanymi.”

„Jestem jednak bardzo szczęśliwy z powodu America Ferrery i innych niesamowitych artystów, którzy wnieśli swój talent do powstania tego przełomowego filmu”.

Wcześniej tego dnia America Ferrera powiedziała również, że jest „bardzo rozczarowana”, że Gerwig i Robbie nie zostali nominowani w swoich kategoriach indywidualnych.

READ  Brooklyn Beckham poślubia narzeczoną Nicolę Peltz w Palm Beach

lalka Barbie Otrzymał także nominacje za najlepsze kostiumy, scenografię oraz dwie oryginalne piosenki: „I'm Just Ken” i „What Was I Made For?”. Gerwig jest nominowana w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany wraz z mężem i współscenarzystą Noahem Baumbachem, a Robbie jest nominowany w kategorii najlepszy film jako jeden z producentów filmu.

Gerwig i Robbie nie byli jedynymi nominowanymi, które tegoroczne nominacje do Oscara niespodziewanie zostały zlekceważone w swoich kategoriach.

Na liście całkowicie pominięto niektóre z najważniejszych filmów roku, w tym głośne (ale polaryzujące) satyry klasowe. Saltburnmocna komedia science-fiction w reżyserii Wesa Andersona Miasto asteroid.

Śledź wszystkie najnowsze informacje na temat tegorocznych nominacji do Oscarów tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *