Samsung oferuje najlepszą ofertę Galaxy Z Fold 4, jaką możesz teraz znaleźć

Ostatnia aktualizacja: 17 września 2022 o 12:22 UTC + 02:00

SAMSUNG Przyzwyczajaj się do oferowania najlepszych ofert na swoje produkty bezpośrednio w swoim sklepie internetowym. Niedługo po tym, jak Amazon obniżył cenę swojego najnowszego składanego smartfona o 200 USD, Samsung wyszedł z jednym z najlepszych Złożenie Galaxy Z 4 Oferty, które możesz znaleźć teraz.

Dzięki najnowszym ofertom dotyczącym Galaxy Z Fold 4 firma oferuje klientom doskonałą zachętę do zakupu urządzenia bezpośrednio na Samsung.com. Wspaniale jest widzieć, że Samsung nadal oferuje świetne oferty na tak drogie urządzenie.

Najlepsza oferta Galaxy Z Fold 4 dostępna od Samsunga

Samsung zrównał się z obniżką cen Amazona, więc możesz kupić Galaxy Z Fold 4 w jego sklepie internetowym za 200 USD mniej niż pełna cena. Jednak zachęty na tym się nie kończą. Firma zapewnia również klientom bezpłatne uaktualnienie pamięci.

Zamiast kupować model 256 GB za 1599 USD, klienci zapłacą tę samą kwotę, ale zamiast tego otrzymają model 512 GB. Temu Galaxy Z Fold 4 nie ma slotu na kartę microSDTa bezpłatna aktualizacja pamięci jest doskonałą zachętą.

Samsung jeszcze się nie skończył. Firma oferuje również klientom wolnostojącą nasadkę z rysikiem S Pen. Ponieważ wewnętrzny wyświetlacz Galaxy Z Fold 4 obsługuje rysik, ta oferta zapewnia wyjątkową wartość, ponieważ rysik S Pen należy kupić osobno, ponieważ urządzenie nie jest dostarczane z nim.

Klienci mogą również skorzystać z kredytu rozszerzonego przy zakupie bezpośrednio od Samsunga. Firma oferuje do 900 USD kredytu w zamian za urządzenia, w tym Galaxy Note 20 i Galaxy Z Fold 3. Gdy weźmie się pod uwagę wszystkie te zachęty, nie trzeba o tym myśleć Kup Galaxy Z Fold 4 na Samsung.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *