Samsung zaoferuje bezpłatne rozszerzenie pamięci dla zamówień Galaxy S23 w przedsprzedaży

Wczoraj informowaliśmy, że Samsung może to zrobić Podwyższenie cen swoich zaawansowanych telefonów, zaczynając od Galaxy S23. Ta podwyżka cen Możliwe w Australii, Europie i Korei Południoweji wielu innych krajach na całym świecie. Firma może jednak zrekompensować podwyżkę cen specjalną ofertą w przedsprzedaży.

Zauważyłem wskazówkę od Rolanda Quandta Szczegółowe warunki na stronie biznesowej firmy Samsung w Wielkiej Brytanii. Z informacji wynika, że ​​pre-order dowolny Galaktyka S23 Urządzenie szeregowe pozwoli kupującym uzyskać bezpłatną aktualizację do wyższego wariantu pamięci masowej. Na przykład, jeśli ktoś zamówi Galaxy S23 w przedsprzedaży, płacąc za wersję 128 GB, otrzyma wersję 256 GB bez dodatkowych opłat. Tak jest w przypadku Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra.

Dlatego większość użytkowników w Wielkiej Brytanii otrzyma wersję Galaxy S23 o pojemności 256 GB Galaxy S23+ I Galaxy S23 Ultra Kupujący, którzy zamówią urządzenie w przedsprzedaży, otrzymają wersje telefonów o pojemności 512 GB, począwszy od 256 GB dla ich wersji podstawowych. Podobna oferta mogłaby być dostępna w przedsprzedaży w większości części świata, ale nie we wszystkich. Również w zeszłym roku Samsung miał podobną ofertę dla serii Galaxy S22 w USA i na niektórych innych rynkach, ale tym razem oferta może być bardziej rozpowszechniona.

Ponadto firma oferuje m 50 USD kredytu Samsung w sklepie dla tych, którzy zamówią Galaxy S23 w przedsprzedaży. Południowokoreańska firma może również oferować dodatkowe korzyści związane z przedsprzedażą w kilku krajach, ale oferty te mogą się różnić w zależności od rynku. W Indiach firma to zrobi Zapewnia dostęp do ekskluzywnych wariantów kolorystycznych Galaxy S23 dla tych, którzy zamówili urządzenie w przedsprzedaży. Te ekskluzywne kolory mogą być dostępne na większej liczbie rynków na całym świecie.

Fotka Galaxy S23 Plus

SAMSUNGGalaxy S23Plus

Zdjęcie Galaxy S23 Ultra

SAMSUNGGalaxy S23 Ultra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *