Sarah Ferguson w ramach własnej walki przerywa milczenie na temat diagnozy raka u Kate Middleton

sławni ludzie


Sarah Ferguson wydała oświadczenie, w którym wspiera Kate Middleton w związku z diagnozą raka.

64-letnia Fergie napisała w liście: „Wszystkie moje myśli i modlitwy są z księżną Walii, gdy zaczyna ona leczenie”. Udostępnij na Instagramie w poniedziałek. „Wiem, że będzie otoczona miłością swojej rodziny i wszyscy będą się modlić o jak najlepszy wynik”.

Księżna Yorku, która w styczniu ujawniła, że ​​zdiagnozowano u niej raka skóry po zeszłorocznej walce z rakiem piersi, dodała: „Jako osoba, która w ostatnich miesiącach sama zmagała się z rakiem, jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu, w jaki publicznie wypowiada się na temat raka. .” Zdiagnozowanie go i wiedza o tym przyniosłaby ogromne korzyści w podnoszeniu świadomości. Mam nadzieję, że teraz będzie miała czas, przestrzeń i prywatność na uzdrowienie.

Sarah Ferguson na czerwonym dywanie filmu „Syn” podczas 79. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, 7 września 2022 r. we Włoszech. Corbisa za pośrednictwem Getty Images

Była żoną księcia Andrzeja (64 l.) od 1986 do 1996 r., ale regularnie pojawiała się na imprezach rodziny królewskiej. Była para ma córki, księżniczkę Beatrice (35 l.) i księżniczkę Eugenię (34 l.).

Na początku tego miesiąca Fergie otrzymała podobno dobrą wiadomość, że jej rak skóry nie rozprzestrzenił się.

„Na szczęście wyznali prawdę. To najlepsza wiadomość, jaką możesz uzyskać na tym etapie” – powiedział przyjaciel rodziny królewskiej. Magazyn LudzieDodajmy, że Fergie przechodzi badania kontrolne co 12 tygodni.

W zeszłym tygodniu Kate Middleton ujawniła diagnozę raka. Studia BBC

„Jest bardzo zrelaksowana” – dodało źródło.

Jednak w piątek w ogłoszeniu wideo Middleton ujawniła, że ​​po planowanej operacji jamy brzusznej w styczniu zdiagnozowano u niej raka i obecnie przechodzi chemioterapię zapobiegawczą.

„To był oczywiście ogromny szok i William i ja zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby tak się stało
„Prowadzimy tę sprawę prywatnie ze względu na naszą małą rodzinę” – powiedziała w nagraniu 42-letnia matka trójki dzieci, podkreślając, że „czuje się dobrze i z każdym dniem staje się silniejsza”.

READ  Netflix ogłasza dwa tajemnicze filmy Lindsay Lohan

„Ale co najważniejsze, poświęciliśmy czas, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze”.

Para czekała z publicznym udostępnieniem swojej diagnozy do czasu, gdy ich dzieci – 10-letni książę George, 8-letnia księżniczka Charlotte i 5-letni książę Louis – wybiorą się na wakacje wielkanocne.

Książę William i Middleton biorą udział w oficjalnym przyjęciu dla Prezydenta i Pierwszej Damy Republiki Korei podczas Parady Gwardii Konnej w Londynie, Anglia, 21 listopada 2023 r. AP

W piątkowym oświadczeniu opisała także swojego męża, 41-letniego księcia Williama, jako „wielkiego źródła pocieszenia i otuchy”.

Ojciec Williama, król Karol III, lat 75, toczy własną walkę z rakiem, co ogłosił w lutym Pałac Buckingham.

„Podczas niedawnego zabiegu króla w szpitalu z powodu łagodnego rozrostu prostaty zgłoszono odrębną kwestię niepokojącą” – oznajmił pałac w ówczesnym oświadczeniu. „Późniejsze badania diagnostyczne zidentyfikowały odmianę raka.

Książę Andrzej, książę Yorku i Ferguson, księżna Yorku, biorą udział we Mszy dziękczynnej za króla Konstantyna, króla Hellenów, w kaplicy św. Jerzego, 27 lutego 2024 r. w Windsorze w Anglii. Obrazy Getty’ego

„Jego Królewska Mość Król rozpoczął dziś harmonogram regularnych zabiegów, na który lekarze zalecili mu odroczenie obowiązków publicznych.

Pałac dodał: „Przez cały ten okres Jego Królewska Mość Król będzie w dalszym ciągu jak zwykle załatwiał sprawy państwowe i oficjalne”.

Informatorka brytyjskiej rodziny królewskiej, Sally Bedell Smith, powiedziała niedawno magazynowi People, że Middleton i Charles jedli prywatny lunch dzień przed publikacją filmu z diagnozą.

Tymczasem Kate i William udali się z dziećmi na farmę Sandringham przed Świętami Wielkanocnymi.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/03/25/entertainment/sarah-ferguson-breaks-silence-on-kate-middleton-cancer-diagnosis-amid-own-battle/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *