Sarah Michelle Gellar przez lata pracowała nad „Toksycznym mężczyzną”.

Sarah Michelle Gellar

Sarah Michelle Gellar
obrazek: Filip Waron (Obrazy Getty’ego)

Sarah Michelle Gellar z pewnością wie, jak pokonać złe stworzenia ekranie, ale w nowoczesnym panelu, Ujawniła, że ​​ma z nimi do czynienia –Albo przynajmniej jeden w szczególności—Za kulisami też.

Gellar powiedział podczas meandrowySzczyt mocy ostatniej kobiety. „I tak było zakorzenione w mojej głowie, że tak właśnie wyglądały wszystkie grupy, że kobiety rywalizowały ze sobą – jeśli kobiety zostają przyjaciółkami, stajemy się bardzo silni, więc trzeba było to utrzymać”.

podczas gdy Gellar, która zagrała Buffy Summers w wielkim hicie lat 90 Buffy postrach wampirówi W swoich komentarzach nie wymienia wyraźnie reżysera Jossa Whedona, więc nietrudno jest czytać między wierszami. W ubiegłym roku wielu aktorów lubi puchaty Współgwiazda Charyzma Stolarz i Liga Sprawiedliwych’s Gal Gadot i Raya Fishera Oskarżył reżysera o „obrzydliwe, obraźliwe, nieprofesjonalne i całkowicie niedopuszczalne” zachowanie na planie, takie jak grożenie ich karierom i nazywanie ciężarnej Carpenter „grubą”. (Piszą Zaprzeczył zarzutom i w odpowiedzi nazwał siebie „jednym z najlepszych programów, jakie kiedykolwiek były”. Orzeł Profiluj osobiście.)

Chociaż Gellar do tej pory w dużej mierze milczała na temat zarzutów, napisała: „Chociaż jestem dumna z tego, że jestem kojarzona z nazwiskiem Buffy Summers, nie chcę być na zawsze kojarzona z nazwiskiem Joss Whedon” w 2021 roku Post na Instagramie.

Jednak w swoich ostatnich komentarzach skorzystała z okazji, aby złożyć hołd wspierającym współpracownikom, których doświadczyła przez lata. „Teraz, kiedy miałam okazję pracować z tak wieloma kobietami i mężczyznami, którzy również wspierają kobiety, zdaję sobie sprawę, jak łatwe może być to doświadczenie” – powiedziała. „Niestety, wciąż jesteśmy w miejscu, w którym wszystkie te działy często muszą być kobietami, aby mieć głos”.

READ  Dita Von Teese ma czarującą osobowość podczas pokazu Alexis Mabille podczas Paris Fashion Week

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *