Sarah Palin je obiad na świeżym powietrzu w restauracji dwa dni później, okazało się, że uzyskała pozytywny wynik testu na Covid-19

Kwestie sporne są aktualne lokalne wytyczne które doradzają osobom, które uzyskały wynik pozytywny, pozostawanie w izolacji przez pięć dni po pozytywnym teście.

„Naszym celem zawsze było zachęcanie do izolacji osób z pozytywnym wynikiem testu na Covid i zapewnienie im wielu zasobów” – powiedział rzecznik nowojorskiego ratusza. „Mając to na uwadze, mamy nadzieję, że każdy, kto ma Covida, izoluje się dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa wszystkich nowojorczyków i uważa za wysoce nieodpowiedzialne, że Sarah Palin tego nie robi”.

Palin, która jest na Manhattanie w sprawie o zniesławienie przeciwko New York Times, uzyskała pozytywny wynik testu na obecność Covid-19, powiedział w poniedziałek sędzia federalny, który przewodniczy jej sprawie, opóźniając rozpoczęcie procesu. Nie jest jasne, w którym dniu Palin po raz pierwszy uzyskała wynik pozytywny.

„Oczywiście jest nieszczepiona” – powiedział w poniedziałek sędzia okręgowy Stanów Zjednoczonych Jed Rakoff, według agencji Reuters.

CNN zwrócił się do prawnika Palin o komentarz.

Luca Guaitolini, kierownik restauracji Elio, potwierdził CNN, że Palin wróciła na obiad w zakładzie – tym razem w plenerze.

„Dzisiejszej nocy Sarah Palin wróciła do restauracji, aby przeprosić za poprzednią wizytę fracas. Zgodnie z mandatem dotyczącym szczepień i aby chronić nasz personel, posadziliśmy ją na zewnątrz… Jesteśmy restauracją otwartą dla publiczności i leczymy cywilów to samo – powiedział Guaitolini.

Zewnętrzny widok na restaurację Elio na Upper East Side na Manhattanie.

CNN poprosiło Guaitolini o komentarz na temat tego, dlaczego Palin mogła zjeść obiad w restauracji dwa dni po tym, jak sędzia ogłosił jej pozytywny wynik testu.

W poniedziałek rzecznik burmistrza Erica Adamsa powiedział, że zasady dotyczące szczepień w celu spożywania posiłków w pomieszczeniach zostały wprowadzone w celu ochrony wszystkich nowojorczyków.

„Pani Palin musi szanować pracowników małych firm i przestrzegać zasad, tak jak wszyscy inni”, powiedział rzecznik w poniedziałkowym oświadczeniu.

READ  Atak rekina w Del Mar: 46-letni mężczyzna ranny w hrabstwie San Diego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *