Sarah Pauline ogłosiła, że ​​wystartuje w Kongresie na Alasce

Sarah Pauline, była gubernator Alaski i republikańska wiceprzewodnicząca Partii Republikańskiej w 2008 roku, powiedziała w piątek, że będzie ubiegać się o jedyne miejsce w Kongresie Alaski. Zdefiniuj Partię Republikańską.

Dołączy do zatłoczonego pola z prawie 40 kandydatami, aby zająć wolne miejsce w Izbie reprezentanta Dana Youngla, którego przedwczesna śmierć w zeszłym miesiącu wywołała największą zmianę polityczną w stanie od 50 lat.

W oświadczeniu skierowanym do pani Pauline, pan. Powiedział, że planuje szanować tradycję Younga, jednocześnie rysując dystopijny obraz kraju pogrążonego w kryzysie, krytykując „skrajną lewicę”, wysokie ceny gazu, inflację i nielegalną imigrację.

„Stany Zjednoczone są w krytycznym momencie” – powiedział w oświadczeniu. „Kiedy zobaczyłem, jak skrajna lewica niszczy kraj, wiedziałem, że muszę walczyć”.

Pani Pauline prowadzi kampanię prezydencką od sierpnia 2008 roku, kiedy to senator John McCain usunął ją i nominował do kandydowania na prezydenta republikanów.

Ale po długiej przerwie w życiu politycznym Pauline zwróciła uwagę w ostatnich tygodniach, że jest bardziej aktywna niż kiedykolwiek w ponownym ubieganiu się o urząd. Kiedy ostatnio wystąpiła z Seanem Hannitym w Fox News, Pauline powiedziała: „Na wszystko jest czas i pora”.

Spotkał się także z byłym prezydentem Donaldem J. Nazywany Trumpa inspiracją. Obaj dzielili platformę, kiedy poparli go jako prezydenta w 2016 roku. „Potrzebujemy ludzi takich jak Donald Trump, którzy nie mają nic do stracenia. Jak ja – powiedział.

Na Konserwatywnej Sieci Kablowej Newsmax, w zeszłym tygodniu Mr. Nie wykluczył możliwości ubiegania się o miejsce Younga, mówiąc, że uważa to za zaszczyt. „Jeśli poprosisz mnie, abym służył w kościele i zajął jego miejsce, będę pokorny i uhonorowany”. Powiedział pani Pauline Network. „W mgnieniu oka, zrobię to.”

W swoim oświadczeniu w piątek Pauline zwróciła uwagę na spuściznę jej służby na Alasce, gdzie trzy dekady temu została po raz pierwszy wybrana do rady miejskiej w Vasilla. Nadal mieszka w mieście z mężem i synem i powiedziała, że ​​jej wierność państwu pozostanie, nawet jeśli zostanie wysłana do Waszyngtonu.

READ  Po przesłuchaniu sędzia ustali przesuwającą się datę przesłuchania Trumpa w sprawie tajnych dokumentów

Nawiązując do polityki czerwonego mięsa, która motywowała republikańskich wyborców, powiedział, że naród potrzebuje przywódców, którzy będą „walczyć przeciwko socjalistycznemu, wielkiemu rządowi lewicy, ostatniemu programowi Stanów Zjednoczonych”.

Jego decyzja o wzięciu udziału w wyścigu pojawiła się, gdy zwrócił na siebie uwagę całego kraju za wszczęcie procesu o zniesławienie przeciwko New York Times.

Pani Pauline powiedziała, że ​​została oczerniona, gdy The Times opublikował to 2017 Od redakcji Fałszywie przedstawia jego retorykę polityczną masową strzelaniną. Trybunał arbitrażowy Garnitur został wyrzuconyDzień po tym, jak sędzia federalny wspomniał o sprawie, powiedział, że odrzuci roszczenia, jeśli ława przysięgłych orzeka na jego korzyść, ponieważ jego zespół prawników nie spełnił wysokich standardów prawnych dotyczących zniesławiających osób publicznych. The Times przyznał się i poprawił wątpliwy błąd, gdy tylko został opublikowany, i nie przegrał procesu o zniesławienie w sądzie w USA przez co najmniej 50 lat.

88-letni pan Young, długoletni republikanin w Kongresie, wybrany po raz pierwszy w 1973 roku, zmarł 18 marca. Konfrontacja między potencjalnymi kandydatami na jego przestarzałą kadencję rozpoczęła się niemal natychmiast. W piątek upływa termin składania oficjalnych dokumentów, a do wyborów do frakcji Alaski w piątek po południu zgłosiło się 37 kandydatów.

Wybory specjalne odbędą się 11 czerwca. Czterech pierwszych kandydatów z największą liczbą głosów awansuje do specjalnych wyborów powszechnych 16 sierpnia. Państwo po raz pierwszy korzysta z unikalnego systemu „Top Four”. Pan. Regularne otwarte prawybory i specjalne wybory powszechne na miejsce Youngs odbywają się tego samego dnia, co prowadzi do zamieszania.

Pani. Pauline zmierzy się ze skrajnie prawicowymi i instytucjonalnymi republikańskimi rywalami, w tym z Nickiem Beckishem III, republikańskim spadkobiercą politycznej rodziny królewskiej z Alaski; Senator Stanowy Joshua Revak, dawniej pan. iracki weteran wojenny, który służył dla Młodych; Oraz Tara Sweeney, która pełniła funkcję asystenta sekretarza stanu ds. Indian w administracji Trumpa.

READ  Boris Johnson jest premierem Wielkiej Brytanii – ale jego dni są „policzone”

„Na pewno ma blokadę” – powiedział pan. Art Hockney, doradca kampanii Reveck, powiedział o panu Paulinie, panie. Powiedział, że „kto chce złożyć wniosek”, musi „przynieść to”, aby pokonać Rewaka.

Al Gross, były chirurg ortopeda, stracił senat w 2020 roku i działa jako niezależny, i stanie przed poważnymi postępowymi wyzwaniami ze strony pani Pauline, w tym Christophera Constanta, otwartego geja Demokraty, który jest członkiem Zgromadzenia Anchorage.

Pauline, jedna z trzech kobiet kandydujących na prezydenta jednej z głównych partii, odmówiła kandydowania na prezydenta w 2012 roku, kiedy wielu zwolenników Trumpa przekonało ją, by wystąpiła przeciwko byłym rywalom. Prezydent Barack Obama.

Niedawno wrócił do Fox News, które kiedyś zatrudniło go jako współpracownika za milion dolarów rocznie, kładąc podwaliny pod jego kampanię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *