Sekretarz Pracy USA Marty Walsh

Sekretarz Pracy USA twierdzi, że kultura zgiełku amerykańskiej siły roboczej jest wciąż żywa i ma się dobrze Marty Walshpomimo danych wskazujących, że pracownicy są wyczerpani pandemią.

„Myślę, że produktywność w Ameryce jest silna” Walsh powiedział na Yahoo Finance Live (wideo powyżej). „Myślę, że amerykańscy pracownicy nadal ciężko pracują. Pracują i zarabiają… Byłem w wielu zakładach produkcyjnych. Ci pracownicy nie zwalniają tempa. Ci pracownicy ciężko pracują”.

Jednak ostatnie dane sugerują, że może tak nie być w przypadku większej liczby prac umysłowych.

Według nowych danych Departamentu Pracy wydajność amerykańskich pracowników wzrosła w trzecim kwartale o zaledwie 0,3% w ujęciu rocznym. Wydajność spadła o 4,1% w drugim kwartale io 7,4% w pierwszym.

„Nie sądzę, aby dane były tak spójne i solidne, jak powinny opowiadać prawdziwą historię amerykańskich pracowników” – dodał Walsh.

Cichy start, termin, który zyskał popularność w 2022 r., może być przyczyną spadku produktywności — mimo że niedoceniany Skutki tego zjawiska w przeszłości.

Dla niektórych cicha rezygnacja z pracy oznacza, że ​​pracownik nie rezygnuje całkowicie z pracy, ale może zrobić wystarczająco dużo, aby ją utrzymać i w rezultacie stać się mniej produktywnym. Inni uważają, że odzwierciedla to wyznaczanie granic między życiem domowym a biurowym, na przykład nieczytanie e-maili późnym wieczorem.

Sekretarz Pracy Marty Walsh zwiedza Lehigh Heavy Forge podczas wizyty w firmach w rejonie Bethlehem w Pensylwanii, środa, 2 czerwca 2021 r. (Zdjęcie: Tom Williams/CQ Roll Cole, Inc za pośrednictwem Getty Images)

nowo sondaż opinii publicznej Okazało się, że tylko 21% pracowników jest zaangażowanych w pracę, co sugeruje, że aż 79% może ćwiczyć ciche rzucanie palenia w takiej czy innej formie. Kolejne badanie autorstwa Konferencja Zarządu Okazało się, że niepowiązani pracownicy mogą każdego roku kosztować amerykańskie firmy około 500 miliardów dolarów.

READ  Dlaczego raport o zatrudnieniu jest nadal ważny dla inwestorów: Poranna odprawa

Sondaż na początku października z Resumebuilder.com znaleźli Jeden na dziesięciu pracowników wkłada mniej wysiłku niż sześć miesięcy temu, a połowa twierdzi, że ten zmniejszony wysiłek nie pozostał niezauważony. Badanie wykazało również, że co trzeci, który ograniczył swoje wysiłki, skrócił swój czas pracy o ponad 50%.

„Tak naprawdę nie słyszałem o tym [quiet quitting] Walsh powiedział dalej Yahoo Finance na żywo w październiku. „Wiem, że jest to opisywane w prasie. Rozmawiałem z wieloma firmami w kraju. Nie słyszałem o tym”.

Brian Suzy Jest to wszechstronny edytor i Prezenter w Yahoo Finance. Obserwuj Suzy na Twitterze Umieść tweeta i dalej LinkedIn.

Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowsze wiadomości gospodarcze i wskaźniki ekonomiczne, które pomogą Ci w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych

Przeczytaj najnowsze wiadomości finansowe i biznesowe od Yahoo Finance

Pobierz aplikację Yahoo Finance dla jabłko lub Android

Śledź Yahoo Finance na ŚwiergotA FacebookA InstagramA FlipboardA LinkedInA youtube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *